Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

El Yapımı Ahşap Vobler Çalışması (1)

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Bravo..insanın kendi ürettiği bir şey ile böyle harika sonuçlar alması daha bir keyifli olsa gerek. Sizin gibi değerli zannatkarların yaptığı el yapımı sahtelere benimde merakım olmaya başladı. Sayenizde bende en kısa sürede kendi sahtelerimi yapmak istiyorum. Zira boya için anladığım kadarı ile airbrash kullanılıyor. Ancak göz ve son kat cila için ne kullanılıyor tam öğrenemedim.
Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Eğer merakınızı yenmeye karar verirseniz hemen başlayın derim. Üretmek ve bu şekilde meşguliyetler edinmek gerçekten çok zevkli, tavsiye ederim.

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Latif bey elinize sağlık, yapılış kademesini detaylı açıklarsanız sevinirim.
selamlar rasgelsin
Çok teşekkür ederim.
Yapılış şekli ile ilgili görseller ve kademe, kademe yapım aşamaları
fotoğraf arşivlerimde mevcut.
Şimdilik yayımlamayı düşünmüyorum belki daha sonra.

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Tebrik ederim Latif abi çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık emeğinizin karşılığını almışsınız. Daima güzel avların rastgelmesi dileklerimle.
Sinan bey çok teşekkür ederim. Sizede her daim güzel ve bereketli avlar rast gelsin.

Fatih Koç

Daimi Üye
Latif Hocam naptın sen yaa mest ettin beni varya yine harika iş çıkartmış ve hemende sonuca ulaşmışsın..
Abicim Suüstüler çok ilgimi çekiyor şu sıralar..
Varmı yeni projeler..? :)

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Latif Hocam naptın sen yaa mest ettin beni varya yine harika iş çıkartmış ve hemende sonuca ulaşmışsın..
Abicim Suüstüler çok ilgimi çekiyor şu sıralar..
Varmı yeni projeler..? :)
Olmaz mı Fatih bey, iki farklı madel poper ve bir wtd aksiyon çalışmam var.
Şimdiye kadar yaptıklarımın hepsini harmanlayıp bir model çıkartayım diyorum ama biraz yavaş ilerliyor bakalım ne olacak.

Fatih Koç

Daimi Üye
Olmaz mı Fatih bey, iki farklı madel poper ve bir wtd aksiyon çalışmam var.
Şimdiye kadar yaptıklarımın hepsini harmanlayıp bir model çıkartayım diyorum ama biraz yavaş ilerliyor bakalım ne olacak.
Hadi hayırlısı..
Merakla bekliyorum..
Bu arada balıklarda bi harika..
tebrikler...