Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

El Yapımı Sahte / Terapi

Konu, 'Balık Avında Kullanılan El Yapımı Sahte Yemler' kısmında labrax tarafından paylaşıldı.

1. labrax

labrax Aktif Üye

Benim içim sadece bir terapi görevi gören hobim bütün günümü aldı. Sayesinde hiç bir şey düşünmeden keyifle zaman geçirdim. Gürgen ağacı kullanarak yaptığım son çalışmamı beğeninize sunuyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

güzel işçilik, keşke biraz yanar-döner olsaymış. şeffaf ojeler var simli üzerine kullanılabilir aslında.

4. enis59

enis59 Daimi Üye

harika olmuş elinize sağlık

5. soner Yılmaz

soner Yılmaz Aktif Üye

Elinize sağlık, Çok güzel olmuş. Benim bir arkadaşımda bu tip sahteler yapıyor.
    daha doğrusu arkadaşımın arkadaşı henüz ben tanışamadım bir iki defa telefon ile görüştük, güzelde balık yakalıyorlar kendi yaptıklarıyla. Kendisi Adanada yaşıyor kısmetse bir buluşma ayarladık.
    Bu yaptığınız sahte üzerinde dikkatimi çeken bir şey oldu misinayı bağlayacağımız halka gövde yapısının narinliğine göre biraz aşağıda olmamışmı. Bir tek yerden kurşun ağırlığı koymuşsunuz yeterli ağırlığa ulaşmamışsa, halkanın aşağıda olması denge sorunu yaşatabilir.

Gürgen zor ağaçtır, çok emek vermiş olmalısınız. El motoru kullanıyormusunuz.

6. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

kardeşim gene harikalar yaratmışın...tam bir gece avcısı..

7. cogito74

cogito74 Aktif Üye

çok güzel olmuş. elinize sağlık. sormak isteidigim. üzerindeki pul imitasyonunu tül ile mi yapıyorsunuz ..sanırım sprey boya kullanıyorsunuz?? açıklarsanız sevinirim. bende yapmaya uğraşıyorumda...

8. labrax

labrax Aktif Üye

Ben naturel renklerden keyif alıyorum. Teşekkürler.

Teşekkür ederim.

9. labrax

labrax Aktif Üye

Sanırım Latif ten bahsediyorsunnuz. Güzel işçilik özenli bir çalışma ve devamlı bir arge ile çok güzel sahteler çıkartıyor ortaya. Özellikle İskenderun Bölgesinin nimetlerinden yararlanmayıda çok iyi biliyor. Görüşürseniz lütfen selamlarımı iletin.

Bu sahte, gözlerin su üzerinde kaldığı kuyruk kısmının battı bir şekilde duruyor. Bu durumda siz sadece orta iğnenin üzerindeki agırlık merkezinni görmüşsünüz aynı fotoğrafı biraz daha inncelerseniz kuyruk kısmınndaki agırlık merkezini de farkedeceksiniz. Halkanın durduğu yer, boy agırlık ve yüzüş sitilinne göre bence uygun. Zira wtd aksiyonu ile kullannılacak.

10. labrax

labrax Aktif Üye

Teşekkürler dostum.

Pul lar için file kullanıyorum. Ancak boyamayı sprey boya ile yapacaksannız mümkün olduğu kadar uzaktann çalışmanız maskeleme sırasında imitasyonların daha belirgin olmasıno sağlayacaktır. Aksi halde akan boya imitasyonu bozar. Ben boya için airbrush kullanıyorum.

11. KARTAL

KARTAL Üye

Ava gidemiyorsan avla ilgilen
    Eline sağlık.