Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

El Yapımı Sahteler / Bir kaç yeni çalışma...

Konu, 'Balık Avında Kullanılan El Yapımı Sahte Yemler' kısmında labrax tarafından paylaşıldı.

1. labrax

labrax Aktif Üye

İki haftadır sıcaklardan pas geçtiğim çalışmalara bu haftaki serin rüzgarlarla geri döndüm. :) Umarım beğenirsiniz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Eline sağlık
    Hepsi de çok güzel

4. oktay16

oktay16 Moderatör

Çok başarılı, bu iş yetenek işi, elinin ayarı olucak insanın:) umarım güzel avlara imza atıp raporlarsınız, bizde keyifle okuruz.....:)

5. Latif Uğurluçimen

Latif Uğurluçimen Aktif Üye

Son fotoğraf'a bayıldım. Keşke ahşap bu haliyle kullanılabilse. En başından beri bende gürgen kullanıyorum. Bir ara sırf damarları güzel diye çam ağacından bir şeyler oymuştum.
    Sevgili dostum elinize sağlık, her karesinde alın terinizin izleri var.

6. labrax

labrax Aktif Üye

Teşekkür ederim.

7. labrax

labrax Aktif Üye

Teşekkür ederim. El ayarı dediğiniz meleke bir süre sonra kazanılıyor. Çok ta karkutucu bir durum yok ortada sizde deneyebilirsiniz. Eğer ava çıkabilirsem sahtelerin bir şansı olacak ama şimdilik sadece stok yapabiliyorum. :) keyifle kal.

8. labrax

labrax Aktif Üye

Teşekkür ederim dostum. Beğenmen beni çok mutlu etti. Bolca bulabileceğin dut ağacını denemeni öneririm. Ayrıca gül ağacıda sana izlemek istediğin ahşap güzelliğini yaşatacaktır. Keyfile kal.

9. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

tebrıkler... bende bugün başladım bu uğraşa ... once kavak agacından basla dedıler.. ama malesef olmadı cunku kavak agacı kırıldı ve kavak agacı bana cok sert geldı.. kıl testere zorlanıyor keserken...

10. labrax

labrax Aktif Üye

Teşekkür ederim.
    Kavak ağacı işlerken zorlanmayacak bir ağaçtır aslında ama her ağaçta olduğu gibi kavak ağacınında türleri var. Eğer kesin olarak kavak kullanmak istemiyorsan Ihlamur ağacıda oldukça kolay işleyebileceğin bir ağaç, bulamazsan son tercih balsa ağacı. Kendi sahtelerini üretmek ve bu işi sürekli yapmak istiyorsan Balsanın çok ta iyi bir tercih olmadığını sende göreceksin. Ama en azından başlamak ve neler yapabileceğini görmek için deneyebilirsin. Kolay gelsin.

11. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

balsa agacı iyi değilmi?? ama bundan yapıyor coğu kişi...yada benmı öyle anladım acaba....?!birde balsa agacını temın etmek zor dıyorlar zaten bugun bayagı yere sordum bulamadım .. tek bır yerde kavak agacı buldum... sen hangi ağacı kullanıyorsun? birde hani şu küçük el frezesi heralde tam olarak adını bilmiyorum.. hanı agacı oymada zımpara etmede falan kullanıyorlar,nereden temın edebılırım? hırdavatcılarda bulunurmu?tesekkurler