Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

El yapımı sahtelerimi satışa sunuyorum

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında diverozcan tarafından paylaşıldı.

1. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar

Konu başlığını nerede açacağıma emin olamadığımdan gerekirse başka bir başlık altına alabilirsin sevgili Erkan. :)

1,5 seneye yakındır hobi olarak başlayıp halen de hobi amaçlı sürdürdüğüm ve sürdüreceğim sahte balık çalışmalarımdan bir kısmını sizlerden gelen taleplerle satmak için bu başlığı açmış bulundum. Çalışmalarımı evimin bir köşesinde, kendi imkanlarımla ve de forumlardaki dostlarımın yardımıyla tamamladığım malzemeler ile gerçekleştiriyorum. Özel hayatımda tanıyıp da kıramadığım kişiler haricinde şimdiye kadar hiçbir forumda ya da sitede satış işlemim olmadı ve yaparken amacım da satmak değildi. Yanlış yorumlara sebebiyet vermemek için de satınalmak isteyen arkadaşların tekliflerini nazikçe geri çevirmeye çalıştım.
    Bugünden itibaren de yapacaklarımın bir kısmını ve geçmişte yaptığım modellerden beğendiklerinizi özel siparişle yapıp satmaya karar verdim. Bunların dışında kendi kafanızda tasarlayacağınız modelleri de benimle paylaşırsanız sevinirim.
    Sahteler elinize paslanmaz rapala halkaları(split ring), rapala klipsi ve iğneleri takılı olarak, zarar görmeyecek uygun bir ambalaj içerisinde ulaşacak. Kargo ücretleri alıcıya aittir.

Not: Sadece aksiyonunu deneme amaçlı olarak evin küvetindeki tatlı suya girmiş olup, iyice kurulandıktan sonra Nano sprey ile korumaya alınmışlardır.

http://www.baliksevdam.com/forum/el-yapimi-diyorum-kimse-inanmiyor-3364.html Konu başlığında açmış olduğum sahtelerimin fiyatı adet olarak 30 liradır.

http://www.baliksevdam.com/forum/sahte-balik-calismalarima-kaldigim-yerden-devam-3279.html Konu başlığında yer alan sahtelerimin adet fiyatı 25 liradır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Mayıs 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Hayırlı satışlar Özcan abi hayırlı kazançlar dilerim el emeği göz nuru bu sahtelerle yapılan avları da bir başlık altında toplayalım güzel şeyler çıksın ortaya:)

4. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Hayırlı satışlar Özcan abi..

Bazı arkadaşlarımızdan "Sıcak Fırsatlar" bölümündeki 100 mesaj uygulamamız nedeniyle konuya katılım yapamadıkları bildirimini aldım.Bu nedenle,konuyu şu anda bulunduğu (Sahte Yemler) ana başlığı altına taşıdım.

5. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Teşekkür ederim Selahattin. Şayet satış olursa yine malzemeye yatacak gibi görünüyor kazanç :) İyi bir airbrush takviyesi düşünebilirim ya da ufak bir el tornası.
    Zaman ve mekan müsait olsa idi av raporlarımı da sizlerle paylaşmayı çok isterdim.
    Sağlıcakla kal.

6. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Teşekkür ederim Erdal kardeş. Sen nasıl uygun görüyorsan doğrudur.
    Selamlar.

7. levrekci

levrekci Üye

özcan bey merhaba,

herşeyden evvel el yapımı sahteleriniz fotoğraflarda gerçekten çok güzel gözüküyorlar.
    üzerlerinde ciddi bir emek olduğu yadsınamaz.
    lakin diğer taraftan bu el emeklerini satma kararı alıp bunu beyan ettiğinizde bence fiyat dışında başka unsurlarada değinmek gerektiğini düşünüyorum.

şöyle ki,

bu sahteler sizin hobi amaçlı yarattığınız ürünler.dolayısı ile yüzüş ve avcılıklarından önce yapım aşamasının size verdiği mutluluk ön planda üretildiklerini düşünüyorum.

bu demek değildir ki iyi aksiyona sahip değiller,avcı değiller,
    sadece istenilen 30 tl fiyat piyasada kendini kanıtlamış birçok sahte ile aynı fiyatta hatta bazılarıdan daha yüksek eğer koleksiyoncu değil iseniz.

bu ürünleri 'artık ticari emtia oldukları için bu terimi kullanıyorum' almayı ve avda kullanmayı düşünen arkadaşlar için aksiyonları ve yüzdürülme teknikleri ile ilgili en azından birkaç video görüntüsü olması gerektiğini düşünüyorum.bu görüntüler sayesinde alınacak sahtenin karekteri daha iyi biliniyor olacaktır.

yazdıklarımı yanlış anlamayacağınızı umar size iyi satışlar dilerim

8. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Merhaba
    Herhangi bir ticari kaygı olmadan kendi avlarımda kullanmak için üretmiş olduğumdan gerek malzeme gerekse aksiyon olarak azami özeni göstermeye çalıştım.
    Avcılıkları konusunda da, kullanmak için almayı düşünen arkadaşların yorumları ile av raporlarını görmek, benim hazırlayacağım videolardan daha etkili olacaktır diye düşünüyorum.
    Selamlar.