Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

El yapımı sahtelerin satışı hakkında

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında diverozcan tarafından paylaşıldı.

1. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar
    Uzun süredir hobi amaçlı olarak yaptığım sahte balık çalışmalarımı sizlerle zevkle paylaşmaktayım. Sizler de değerli yorumlarınız ve fikirleriniz ile kendimi geliştirmemde çok faydalı oldunuz, teşekkür ederim.
    Yaptığım hiçbir çalışmamı satış amaçlı olarak hiçbir sitede veya ticari kurumda değerlendirmedim. Sizlerden gelen bu yöndeki talepleri de, nazikçe geri çevirmek zorunda kaldım.
    Geldiğim bu aşamada, yaptığım sahteleri değerlendirmek için; eğer yönetimin de izni olursa ve bir sorun teşkil etmeyecek ise, elimdeki koleksiyonumu ve sizlerden gelecek özel talepler doğrultusunda yapacağım çalışmalarımı, sizlerin beğenisine sunmak istiyorum.
    Bu konudaki takdiri ve yorumu yönetimdeki arkadaşların insiyatifine bırakıyorum.

Sağlıcakla kalınız.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Özcan bey merhaba,
    Tabiki yönetimin insifiyetinde ve taktirindedir...olabilecek olumlu karar neticesinde sizde mantıklı ve makul fiyat aralığı arasında bunu değerlendirebilmeniz tamamen arz-talep durumudur.

Burada ticari amaç güdülmediği taktirde olumlu olabilecek şeyler elbet irtiba görür.
    Selamlar.