Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

el yapımı yemleme botum

focus63

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar önce herkese selam ederim.siteye yeni üye oldum ve yapmak isteyen arkadaşlara ilham olabilirsem ne mutlu bana

focus63

Yeni Üye

fiber işlemi sıkıntılı olduğu için resim çekemedim o yüzden buraya ekleyemiyorum

Dündar

Daimi Üye
Adı
.........
Hoş geldin ağabey , imza ayarlarınızı yapsanız size isminizle hitap etsek daha sağlıklı olur.

Ayrıca resimlere ek yazılı anlatımla detaylandırsanız daha yol gösterici olacaktır yapmak isteyen arkadaşlara.

Emeğinize sağlık.

Sahil33

Daimi Üye
hoş geldin abi ama bu yaptıgın ne dir pek anlaşılır degil yapılmışı varsa onun resminide koyda arasındaki farkları görelim :)

focus63

Yeni Üye
Hoş geldin ağabey , imza ayarlarınızı yapsanız size isminizle hitap etsek daha sağlıklı olur.

Ayrıca resimlere ek yazılı anlatımla detaylandırsanız daha yol gösterici olacaktır yapmak isteyen arkadaşlara.

Emeğinize sağlık.
hoşbulduk dündar bey elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım bu konuda bilgi oldukça kısıtlı yararlı olabilirsem ne mutlu bana

HAKTAN

Üye
Adı
Mustafa ELBAŞ
Çok merak ettim.Motorlu ve kumandalı olacak sanırım..:confused::confused: