Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elde Var Biiir 21/06/2015

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında icaglar tarafından paylaşıldı.

1. icaglar

icaglar Üye

Sabah 5e kurdum saatimi erkenden av merama gidip haftanın yorgunluğunu atmak için. Sabah alarm çalınca 10 dakika erteledim sonra bi 10 dakika daha... tamamdır kalkma vakti geldi dediğimde saat 5:30 olmuştu bile . Hemen üzerime bişeyler geçirip fırladım evden. Komşularımda gelmeyecekti bugün yalnız sıkılırmıyım acaba diye düşünürken kahvaltılık poğaçamı almış yem almaya gidiyordum. Dükkan kalabalık birisi tekne için yeni kamışını almış birileri yem dolabının önünde 'banada sülünez versene' dedim ama hala eve dönesimde var. Sonunda meraya geldim. iki hafta önce geldiğimde 1,5 kiloya yakın lokum almıştım burdan. oltayı açtım hazır takımı taktım yemledim bismillah deyip attı atmamla çekmem bir lokum ama minnacık:( geri sal oltayı yemle at çek ufak balık at çek ufak balık. Bu rutindende sıkıldım baktım son yemler; yerimi değiştirdim kayalıkların ucuna doğru gittim attım hop balık geliyo derken yine lokum bunlar daha tutulabilecek cinsten attım kovaya. son yemimi takıp attım ama öylesine yeselerde bıraksam diyorum içimden. Saat oldu 8 buçuk 9 yerim denizin 2 3 metre üstünde çıkardım sahteyi başladım at çeke. bir iki üç derken odane benim sahtenin arkasında bi balık bi telaş bi heyecan derken balık takibi bıraktı gitti. iki atış daha zıpkın gibi geldi taaaak balık kancada. Bende bi panik Allahım yok böyle bi heyecan balık kaçmaya çalışıyor kalama zırıldıyor bende telaş inşallah kaçmaz yanımda kepçede yok aşağı yaklaşayım kayalar kaygan hoooop genç arkadaş karada. bi yandan sevinç çığlıkları işte bu işte bu diye biyandan ne yapayım ne yapayım fotoğraf tamam fotoğrafını çek dur bu olmadı bide selfie :) 10 dakika kendime gelemedim dilim damağım kurudu. devam etmeliyim bu bana bi tane daha tutarım onuda hanıma tamam işte. Allahım bu nası bi şanstır saçmalığa bak; benim olta 100-200gr atarlı sahte 8 gr e tabi atmak için ucuna beyaz top bağlamışım balıklar sahteye değil topa saldırıyor. arkadaşım sahte arkadaki ne yapıyorsunuz diyorum ama duymuyorlar tabi öyle böyle değil ikişer ikişer saldırıyorlar. Saat 10 oldu artık topuda takip eden yok Büyük Levrek Avcısı avını gururla sonlandıra bilir artık :) bu arada balığı çıkardıktan sonra sahtemide öpmeden geçmiyorum. :) ve son; levrek arkadaşı kahve içmeye eve götürüyorum.

Ekipman Captain camelon 3.60 100-200gr kamış
    Mitchell blue 6000 makina
    Ergin marka 5 liralık 8gr sahte
    IMAG0814.jpg
    IMAG0815.jpg

ahmetozdemir16, Stolz, pars ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mesut1903

Mesut1903 Daimi Üye

Tebrikler. Tek başınıza keyifli bir av geçirmişsiniz. Daha iyilerine rastgele.

icaglar bunu beğendi.
  4. zaad

zaad Aktif Üye

Bu gazla size spin takım şart olmuş.
    Rastgele...

icaglar ve winchester bunu beğendi.
  5. Erdembye

Erdembye Aktif Üye

Tebrikler kardeşim.

icaglar bunu beğendi.
  6. NRT75

NRT75 Aktif Üye

Tebrikler. Kısmetiniz her daim açık olsun.

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İbrahim
    Daha güzelleri rast gelsin

icaglar bunu beğendi.
  8. emnk

emnk Üye

Tebrikler avınız daim olsun.

icaglar bunu beğendi.
  9. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

Maşşallah. .

icaglar bunu beğendi.
  10. icaglar

icaglar Üye

herkese çok teşekkür ederim.

11. eylmz

eylmz Daimi Üye

Bu ekipman ile Balığı almak bize şunu öğretiyor önemli olan makinen kamisin sahten veya ipin değil doğru yerde doğru zamanda zamanda olman geri kalan hersey konfor icin yoksa balık senin ne kadar para harcadığına bakmıyor :) bunu bize hatırlattığın icin tebrik ederim avların daim olsun

Akrep 17 17, BlazenHK ve icaglar bunu beğendi.