Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

elektrikli bot motoru kullananlar içeri.

_ozgur_

Yeni Üye
Yeni geliştirdiğimiz ürünü tanıtmak istiyorum.

Sürekli switch yakmamızdan dolayı bu işe bir çözüm bulma arayışına girmiştim. Tasarladığım sistem ile motor içerisinde kullanılan switch devre dışı bırakılıyor artık switch yandı sezonda üç kez değiştirdim beş kez değiştirdim derdimiz olmayacak :) Üzerindeki anahtar motorun ileri geri hareketini belirliyor. Yine üzerindeki potansiyometre sayesinde hızınızı ayarlıyorsunuz. Sistem avlanmada su almaması için IP65 sertifikalı ürünlerle dizayn edildi yani su geçirmez olarak tasarladık.
Bu ürün sadece switch sorununa çare olmuyor darbe modülasyon tekniği kullanılıyor. Yani motorunuzda kullanmakta olduğunuz 3, 4 saatlik kullanım akünüzle %30 %35 gibi bir enerji tasarrufu ile bu süreyi 5, 5.5 saatli sürelere çıkaracak inşallah. Aynı zamanda üzerindeki sayaçla aküden nekadar enerji çektiğinizi görerek tahmini rakamlarla aküde kalan enerjiyi bilebileceksiniz.