Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ELEKTRİKLİ ÇIKRIK MAKİNELER

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında a.sevinç tarafından paylaşıldı.

1. a.sevinç

a.sevinç Aktif Üye

forumda inceledim fakat bulamadığım bir konu.
    özellikle derin su avları için kullanılan bu makineler,teknoloji ilerledikçe boyut ve ağırlıkları giderek küçülmekte. bu da bize tekne ile yapılan avlarda sığ su da olsa özellikle trolling tekniği,jigging tekniği ile yapılan avlarda epey bir yardımcı olacak konuma geldiği düşüncesindeyim. özellikleri teknoloji ile birleştiğinde 1 kişi 1 tekne ile 4 tane oltayı suya atabilir,aynı anda gelen vuruşlara asist özellikleri sayasınde bir balık ile mücadele ederken diğer makine de mücadeleye başlayabilmektedir.özellikle teknede tek kişi avlanırken bu sene çift uzun olta yapmayı düşünüyorum.bakalım bunda başarı elde edebilecekmiyim :)
    bu gün elime ulaşacak bu küçük canavar bana hem derin su avlarında,hem jiggingte hemde sırtıda bayağı yardımcı olacağını düşünüyorumBANAX KAIGEN 500TM MAKNA MAKNELER - BANAX MAKNELER Alba Shop Balk Av Dal ve Kamp Malzemeleri Sat Yaplmaktadr.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hayırlı olsun. Biraz drag gücü az gibi.

4. a.sevinç

a.sevinç Aktif Üye

teşekkürler Hamdi bey.hedeflenen balıklar patlakgöz mercan,lüfer,max 3-5 kglık balıklar olacak. yetmediği yerde elle takviye edicez artık. hafifliği önem kazandı burada bana göre diğer büyük makinalar 1700 gr civarı.. bakalım deneyelim acemilik sonuçta.. kullanıma göre diğer makinalara yönelicem.

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bu tarz makinalar bir kere alınacak makinalar, o nedenle drağı yüksek olsa diye düşünmüştüm.