Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eli boş geçen balık avım (LRF-Spin-Yemli) ve sorularım :)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
ben @Hamdi beyden hedef balıktan aldım hiç parçalanma sorunu yaşamadım. bilmiyorum ürünler hala aynı kalitedemidir ama benim aldıklarımda bir sıkıntı yok, sizin silikonları muhtemelen balık parçalıyor, ispari olabilir balon olabilir.
Bendeki Ürünler Japonya'dan geliyor acaba fark ediyor mudur :)

Hako

Aktif Üye
Adı
Hakan
ben @Hamdi beyden hedef balıktan aldım hiç parçalanma sorunu yaşamadım. bilmiyorum ürünler hala aynı kalitedemidir ama benim aldıklarımda bir sıkıntı yok, sizin silikonları muhtemelen balık parçalıyor, ispari olabilir balon olabilir.
korkunç çoğunlukta çupra yavrusu var, balon da var ama çupra yavsusu daha çok, son günkü yemli av da her atışımla çupra yavrusu ve kefal yavrusu aldım. çupra da dişli ancak yeter mi ki gücü bilemiyorum :kötü:. o zaman anlaşılan dişli balığa gelmiyor bu slikon. Yem ipi ile bağlasam ne olur, hiç deneyen olmuşmudur ?

Bendeki Ürünler Japonya'dan geliyor acaba fark ediyor mudur :)
hiç bilmiyorum, belkide fabrikasyon hatası olan denk gelmiştir :( ya da normali bu. Ben daha lrf'yi ilk denedim bilmiyor um :(. @Hamdi bey ilk mesajımda ki sahtenin resmine baktınız mı normal midir sizce bu kadar deforme olması?

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben zamanında fazla almışım elimdekiler gayet sağlam ama bende birkaç kişiden ayni şeyi duydum çabuk parçalanıyor diye

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Attığınız mera hafif ışık alıyorsa Ay olabilir yakında evler yada ışık direkleri..Suda berraksa çakarlı yemlik rengi balıklar iş yapar.Kırmızı kafa yada direk sardalya rengi farketmez.Çakar veriyorsa sorun yok.Balık suyun içinde her türlü bizden 50 kat daha duyarlı Ama genelde gece Limon/Beyaz/glow renkler iyidir diye bir kanı var.zaten % 90 bütün sahtelerin altına hafif turuncu renk var rengin kendi UV mor ötesi ışık tutunca turuncu ve limon rengin verdiği tepkimeyi hiç bir renk vermiyor.