Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elimdeki sahteler hakkında fikirleriniz...

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında erman01 tarafından paylaşıldı.

1. erman01

erman01 Yeni Üye

Öncelikle uzun zamandır ilgiyle takip ettiğim foruma sonunda üye olmuş durumdayım. Hepinize selamlar...
    1 yıl öncesinde gönül vermeye başladığım spin avı için zaman zaman alışveriş yaparak ürün yelpazesini genişletiyorum. Ama bu bir yıl içerisinde herhalde toplamda 3 defa gitmişimdir at çek yapmaya :rolleyes:
    Arkadaş çevremde balığa meraklı daha doğrusu spin avına meraklı kimse yok :mad: sebebi birazda bu aslında. Ama ben hevesle alışveriş yapmaya devam ediyorum :)
    Sizden yardım istediğim konu ise şu;
    Adana (karataş) ve Mersin bölgesinde kullanılmak üzere aşağıda resimlerini eklediğim sahtelerden hangisi hangi zaman dilimlerinde etkili olacaktır sizce?

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Kirmizi 2.resimdeki hardcore minnow renklerinden edinmelsisin bence

Birde genelde hep ayni cesit biraz mavi yesil 13 cm ustu balikta edin he birde gumus renk edin

4. erman01

erman01 Yeni Üye

Teşekkürler. Önerilerinizi değerlendirecem

5. kekadam

kekadam Aktif Üye

Bu sahteler çok besiliymiş, tam ızgaralık

Arkadaş balık yakalamadan sakın başka alma. ben dünyanın sahtesini aldım olmadı floro misina klipis philipis grundik telefunken yine de yok babam yok.

ağlamaktan başka yapacak iş kalmadı. balık sevdam benim biricik ağlama duvarım

6. erman01

erman01 Yeni Üye

O çok mümkün olmuyor :) malzemeciye girince boş çıkmak zor, hastalık gibi birşey bu. Umarım meyvelerinide aliriz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. erman01

erman01 Yeni Üye

Bizim buralardan kimseler yok herhalde forumda. Fikirlerinizi öğrenmek isterim

8. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

Elimizde, rastgele renklerine bakıp aldığımız kullanılmayan veya işe yaramayan pek çok sahte birikiyor. İnternet sitelerinde de fazla ayrıntı verilmiyor. Beğendiğimiz sahteyi denizde kullanmayı düşünüyoruz ama o tatlı suda sazan balığı için olabiliyor. Bu sitede kullandığı sahteyi açıklayan uzman arkadaşlar var. Onlara gerçekten teşekkür ederiz. Rengini kod numarasını bile yazıyorlar. Denenmiş sahte almak lazım.

9. erman01

erman01 Yeni Üye

Bundan sonraki alisverislerimi bu yonde yapmaya çalışıyorum ama bunlar ilk aldığım posta :) sonraki aldiklarima daha cok güveniyorum aslinda

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi