Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emirgan Balık Ve Hava Raporu :)

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında Kaan15 tarafından paylaşıldı.

1. Kaan15

Kaan15 Üye

Merhablar. Öncelikle Herkeze keyifli Haftasonları Ve Haftasonu Avları Dilerim
    Üzülerek şunu Belirtmek istiyorum Emirgana Bu sabah çok sert Ve Yağmurlu bir Hakim. Eldiven, Yağmurluk, Bere, Bunlar şart Lakin Donma Tehlikeniz var :D

İstavrit İnce Takıma Ve 50gr. 60gr'a Seyrek Olarak Geliyo Balık Yüzeyde Olduğu için Deniz Martı kaynıyo Gayetde iyi avlanıyolar :D

Çinekop İse Birazdaha Açıklarda Süzülüyo Çinekop Çaparisi ile 100gr. 125gr. 150gr. Denedim Ama Banamısın Demedi açıkcası Sabah 6 buçuk 7 arası Kıyılamıştı ama 1-2 kişi hariç kimse yetişemeden Prensler Açığa Kaçtılar Eğer Rapala İle 125gr. Uzağa atıp Dipten Çekilirse Gayet iyi Sonuç alınır İstavrit Kesik olduğu İçin Çinekop Çapariye gelmiyor Biraz Hareket istiyor O yüzden Dipten Aksiyonlu Bir Çekiş Çinekopların Aklını Alacakdır :)

Umarım Yardımcı Olur Boğaz Avcılarına :) . Herkese Keyifli Avlar Dilerim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. rapalacikral

rapalacikral Aktif Üye

çok güzel rapor
    çok tşk ler

4. Kaan15

Kaan15 Üye

Ne Demek Üstadım Daha Foruma Yeni Kayıt Oldum Bunun Gibi Nice Raporlar paylaşımlar Yapacağım :)