Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

En beğendiğiniz su üstü ?

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında Lazarus tarafından paylaşıldı.

1. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

malum belki de spin avcılığının en zor olanı su üstü sahte kullanmak özellikle wtd aksiyon vermek bazıları için yorucu ve zor oluyor .. ( mesela bana :D )
    ve bu konuda çok model var usami,duo,ima vs vs vs .. sizin için hangi su üstü neden daha iyi ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

İma Cobra ve duo Ottoman tartışılmaz sanki yanları benekli gri/sarı yanak Türkiye'de su üstü avlarında videolara alınmış avların % 90 genelde bu model ile youtube olsun neresi olursa olsun.

4. fatih014

fatih014 Aktif Üye

BALIK BU MARKA MODEL BAKMAZ CANINA YANDIMIN.BİR GÜN GELİR, ERTESİ GÜN NAZ YAPAR.TABİ BELİRGİN RENK VE AKSİYONU OLAN KANDIRICILAR VAR.HER BÖLGENİN (AVLAGIN) ŞARTLARI DEĞİŞİK OLDUĞU İÇİN DENEME YANINMA İLE ÇALIŞILABİLİR.

5. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

bu konuda evet shimano fortuna 03 t efsane olan sonradan bu rengi diger ureticilerde kulandi lakin lufer levrek ve turna da farkli efsaneler var mesela patcinko yu da tek geceni gordum

6. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

bu klişeyi biliyorum :) lakin herkesin farkli bir zevki var rovera wtd aksiyonunda zorlaniyorum mesela salt skimmer daha rahat bunun gibi faktorlerden bahsediyordum yoksa kismette ne varsa o gelir