Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video En Hızlı Olta İğnesi Bağlama Tekniği

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba Arkadaşlar Oğlum yeni kanalında bilgi verici video serisine de başladı. Takip ederek destek verirseniz seviniriz.

Bu Videomda Sizlere En Pratik ve Hızlı Şekilde Olta İğnesi Nasıl Bağlanır Onu Gösterdim..

Umarım Faydalı Bir Video Olmuştur, Şimdiden Deneyen Herkese Rastgelsin…

Beni İzleyip Videolarımı Beğenip Kanalıma Abone Olduğunuz İçin Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım..🙏🏽
.
.
.
.
.
#bluefintuna #orkinos #lüfer #kirlangic #akya #yakalabirak #biggame #biggamefishing #olta #balikçilik #hedef #balik #fishingtournament #çeşme #marina #offshorefishingcharters #offshorefishing #fyp #kesfet #keşfet #düşür #kesfet #keşfetbeni #keşfetedüş #beniöneçıkart #keşfetteyiz #öneçıkar #büyük #oyun #fypシ

Aaa54

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi selamlar, biraz sıra dışı takımlara girmeniz de güzel olur :) dolaşmayan, güzel köstekli takım videosu bekliyorum. :)

Örnek; 0.20 misina ile bağlanan kostekte 8 numara üstü iğne kullanımı dolaşır, hafif iğne kullanımı güzel olur vs. gibi harici ve her yerde bulunmayan bilgiler içeren olursa daha hoş olur :)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Abi selamlar, biraz sıra dışı takımlara girmeniz de güzel olur :) dolaşmayan, güzel köstekli takım videosu bekliyorum. :)

Örnek; 0.20 misina ile bağlanan kostekte 8 numara üstü iğne kullanımı dolaşır, hafif iğne kullanımı güzel olur vs. gibi harici ve her yerde bulunmayan bilgiler içeren olursa daha hoş olur :)
İletirim planlamasında bir çok takım var o yoksa onuda ekler :)