Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

en iri levrek ne kadar ? :)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
uzun yıllardır peşindeyiz hala daha peşindeyiz ancak pek bilmediğimiz bir şey var aslında çokta önemli mi bilmiyorum ama bu levrek en fazla kaç kg ve kaç cm boya ulaşır ne kadar bakındıysam da asparagas haberler hurafelerden başka bir sonuca ulaşamadım 30 kg levreklerden bahsediliyor :D
hayal etmesi ne tatlı onun oltanın ucunda olması hayali bile harika :D

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hedefi büyültmüşsün Hızır.:harika:
Sevgili dostum daha çok güney amarikada olan türleri o boylara ulaşmakta onlarda çizgili levrek.sularımızda yaşayan levreklerin 18.kg civarlarına ulaştığını duymuştum büyüklerimden.şahit olduğum ve duyduğum kadarıyla 11.5.kg civarları.ben daha büyüğünü ne gördüm nede duydum.:D

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Alico Kaptanın İstanbul Boğazında yakaladığı levrek vardı 13.8 kg. idi.

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
Ben 12.3 kg olanını gördüm.
En büyüğü ne kadar olabilir bilmiyorum ama bir gün insanlar bilinclenir ve buyumelerine izin verilirse görürüz , tabi önce nesli tukenmezse..

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Hızır"ım "kızılırmak"ta 30 kg lıkları var:D :D
Ben İskenderin"da "pek te büyük olayan" bir tane yakalamış ve çook mutlu olmuştum.:)
Öyle büyük boyların mevcut sistemde imkansıza yakın ihtimalle alınabileceğini düşünüyorum:mad:

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Bu sene en büyüğünü göstericem ben sana hızır :D

Hayri Karaca

Aktif Üye
Adı
Hayri Karaca
Karina da balıkçı Abdullah amcamız canlı yem parağatıyla (parakete,baragadi) 18.5 kg mını yakalamış. Ama sahteye gelir mi bilmiyorum Hızır ....

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hızır"ım "kızılırmak"ta 30 kg lıkları var:D :D
Ben İskenderin"da "pek te büyük olayan" bir tane yakalamış ve çook mutlu olmuştum.:)
Öyle büyük boyların mevcut sistemde imkansıza yakın ihtimalle alınabileceğini düşünüyorum:mad:
Murat abi,hoşgeldin yeter artık vurma kendini dağlara taşlara,tabiata,özletme bu kadar kendini yahu.:D

Ah abicim ah ne canavarlar barındırıyor,kızılırmak resimleri gördüm şahsi muhteremden.:D

Eskidendi be abi o boyda balıklar gelişen teknolojide merkezlerde barınamaz bu buyuta balıklar her yer canavar dolu.belki çook hücra köşelerde.

Karina da balıkçı Abdullah amcamız canlı yem parağatıyla (parakete,baragadi) 18.5 kg mını yakalamış. Ama sahteye gelir mi bilmiyorum Hızır ....
Bu boyda balıkların halla varlığını duymak ve bilmek çook güzel.yakın tarihtemi acaba ?

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hedefi büyültmüşsün Hızır.:harika:
Sevgili dostum daha çok güney amarikada olan türleri o boylara ulaşmakta onlarda çizgili levrek.sularımızda yaşayan levreklerin 18.kg civarlarına ulaştığını duymuştum büyüklerimden.şahit olduğum ve duyduğum kadarıyla 11.5.kg civarları.ben daha büyüğünü ne gördüm nede duydum.:D
can abim :) hedefi büyüttüğümden değil de kitabı yana bırakıp levrek en fazla ne kadar büyür diye bi vesvese geldi içime :D aradım taradım hep duyulma söylenme :D resmi bizim has levrek e dair bir bilgi yok :D tom amca da kara levrek var kayıtlı bilmem kaç paund çizgilisi var bilmem kaç kilo ama has bilhas bizim tuttuğumuz levrek piyasada yok :D bir güzel resimli tartılı yaşı araştırılmış bir bilgiye acaba türk milleti olarak her tarafı denizlerle kaplı memleketimde ne zaman ulaşacağız :confused: