Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

En İyi 10 Levrek Sahtesi

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında agnosturk tarafından paylaşıldı.

1. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Hepimizin bir türlü içinden çıkamadığı ve tam bir bilgi kirliliği yüzünden sürekli olarak satın aldığımız sahteleri, acaba çocuklukdan kalan oyuncak tutkusundanmı bu kadar çok alıyoruz yoksa hakikaten bilgisizmiyiz?... Çünkü realist açıdan bakıldığında bize en fazla 10 sahte yetecektir... Aşağıda da bu listeyi sıkıcı olmaması adına video klip olarak hazırladık bakalım bize katılacakmısınız...

Hedo, burakkilic, zarg ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. strangolos

strangolos Misafir

komomo sf-125 kadar başarısız bi sahtede görmedim

BlazenHK bunu beğendi.
  4. eakova

eakova Yeni Üye

kendi adıma söylüyorum, yanlış anlaşılmasın, çok adı geçen ve fakat bir o kadar verimsiz on sahte listesi. daiwa'lar haricinde kesinlikle hiç birinin çantamda yeri yok. yozuriler ise atçek için değil, sırtı için iyiler.

çinekolog, Kbly, BlazenHK ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güzel bir çalışma olmuş.

agnosturk bunu beğendi.
  6. γavuz

γavuz Daimi Üye

emeğine sağlık kardeşim.. fakat insanların görüşleri muhakkak göreceli olucakdır ve düşünceleri farklı olacaktır...
    ben eklimbirde bir kaç birşey :D :D daiwalar bana göre en iyi 3 sahte arasında
    ve neden bu 10 tane sahte arasında savager prey yok aklım almadı acıkcası :D
    inan savager sahtesi bir çok rapaladan cok cok daha iyi

rafrafi ve coner bunu beğendi.
  7. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Yalnış anlaşılacak bir durum yok tabi ki herkesin bir düşüncesi vardır ;)... Ama bu saydığımız 10 sahte dünya genelinde ismini kanıtlamış ve en çok satılan sahteler. İşlevsel olarak ve tabi ki kişinin kendi stiline göre verdiğin aksiyonda çok önemli. Mesela bana göre dünyanın en iyi suüstü sahtesi river2sea rover sahtesidir. Çünkü güzel aksiyon verrip balığı alabiliyorum.

8. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

aslında prey 110 gerçekden çok iyi bir sahte. Ama biliyorsun bu savagear tatlı su sahteleri olarak daha çok ön planda. Yinede dediğin yalnış değil yavuz bey ;)

9. oguzhansukur

oguzhansukur Üye

Çok güzel sahteler gerçekten hepsi kendini ispatlamış modeller. Benim levrek üzerine favori sahtemde maria princess gx pf serisi piyasada pek orjinal japon kalmadı ama elimdekilerle idare ediyorum:)

agnosturk bunu beğendi.
  10. setko

setko Üye

Belli ki çok emek verilerek hazırlanmış bir çalışma bu nedenle büyük bir alkışı hak ediyor.
    Ancak eleştirilere bende katılıyorum. Daiwa Shore Liner Shinner ve Duo Tide Minnow dışındakilerin atış mesafesi çok düşük, hele birde karşıdan rüzgar esiyorsa(ki levrek avı genelde böyle havalarda yapılır)sahte geri dönüp kafanıza düşebilir. Benim ilk 10 önerim Tackle House Feed 105,Daiwa SSR,Duo Terrif,Tackle House Node,İma Hound,Kendo Blade,Shimano Assasin,Duo Ruf Manic,Daiwa Shore Liner Shinner Z,Duel Hardcore Minnow...

BlazenHK, arkadas ve agnosturk bunu beğendi.
  11. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Dün başka sitelerde vardı altına yorum yazdım.Buradan yine yazayım benim levrek tuttuğum hiçbir sahte yok.Sahtelerlin yarısı zaten başkabalık tutmuş.Tabi ki o kadar marka ve model olunca çeşitlilik artıyor.

agnosturk bunu beğendi.