Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erdek sulari hakkinda bilgi ariyorum.

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Alparslan01 tarafından paylaşıldı.

1. Alparslan01

Alparslan01 Yeni Üye

Allah kismet ederse Eylül ayinda üc haftaligina Erdek`e gidiyorum.
    THY danistim sahil olta takimlarimida götürebiliyorum:D.
    Maalesef gecen sene Erdek ve Ocaklarda tekne kiraliyabilecek bir yer bulamadim(bir kiytirik sandal bile vermediler) o yüzden sahil,dalgakiran yada iskeleden avlanacam.Bu konuda sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum,oralari taniyan bilen arkadaslar bana tavsiyede bulunabilirmi?
    Simdiden Tessekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. forkill96

forkill96 Aktif Üye

merhaba Alparslan abi eminim o civarlarda avlanan arkadaşlar size yardımcı olacaktır

Alparslan01 bunu beğendi.
  4. Alparslan01

Alparslan01 Yeni Üye

Saolasin Burakcim,Valla heycanla bekliyorum.

5. Taurus

Taurus Aktif Üye

Alparslan bey eylülde bir ihtimal bende erdekte olacağım. Erdekte tekne bulmak çok kolay çay bahçelerinin önünde bir kaç kişiye sorsanız yardımcı olurlar. Tekneyle çıkarsanız bol bol istavrit (Kıraça) ve Mezgit bulursunuz. Liman içi sabah erken saatlerde levrek yapabilir. Birde dilek tepesinin alt kısmı var kıyıdan deneyebilirsiniz yalnız kayalık ve tehlikeli bir yer. Tekneyle açılırsanız yapay resiflerin olduğu bölgelere gitmek istediğinizi söyleyin.
    Ocaklar hakkında bilgim yok ancak turanlar köyüne giderken güzel koylar olduğunu biliyorum bu bölgeleri de deneyebilirsiniz.

Selamlar

6. flap

flap Aktif Üye

Eylul 15 ten sonra giderseniz palamut ve lufer alma sansiniz var.

7. Alparslan01

Alparslan01 Yeni Üye

Bende tatile gidene kadar kimse birsey yazmicak diye üzülüyordum,o yüzden Ali bey ve Murat bey kardeslerime ilgilerinden dolayi tessekkür ederim.
    Ali bey kardesim haklisin tekne var ama sahibide geliyor ve sadece istavrite cikiyorlar.Ben ise tekneyi kendime kiralamak istiyorum,ama eyer sizin tanidiklariniz varsa ve bana yardimci olabilirseniz cok memnun olurum.

8. flap

flap Aktif Üye

Alparslan bey selamlar;
    Tekneyi sahibi olmadan sadece size verme ihtimali zor sahil guvenlik bu sene isi siki tutuyor.tek basina acilirsiniz cevirir tatiliniz zehir olur.ben tekneyi sahibiyle kiralamanizi tavsiye ederim.umarim iyi bir tatil gecirirsiniz.

9. Alparslan01

Alparslan01 Yeni Üye

Murat kardesim tekne derken genel olarakmi gecerli,hani ne bilim acaba benmi yanlis anladim? benim tekneden kastim 3-4 kisilik belki 5 beygir motoruyla ufak birsey.

10. flap

flap Aktif Üye

Malesef distan takma motor bulamazsiniz genelde hepsi balikci teknesi yazinda geziye baliga cikartiyorlar ve icten takmadirlar.

11. Alparslan01

Alparslan01 Yeni Üye

Yatcaz kalkcaz,yatcaz kalkcaz hoop:)
    Iki gece daha disimi SIKACAM ondan sonra VATAN Jupiiieeee.
    Valla cocuk gibi seviniyorum yav:))))
    Dün kiler e indim,ceyizlerimi actim oltalara kamislara makinalara uzuuun uzun bakip hangisini nerde kullanirim diye hayalledim.Iclerinden 10 tane sectim,makinalarin misinelerini yeniledim,bütün malzemeleri götüremiyecegim icin teek tek secip yerlestirdim.Sevinirken bir yandanda üc hafta cabucak gececek diye üzülüyorum.