Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eşkina avcılığı için uzman tavsiyesi(berkley glup tavsiyesi)

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Uzun zamandı eşkina peşinde koşuyorum boru kurdu canlı teke denedim lrf ile turuncu beyaz silikon denedim olmadı gerçi genelde balığa yalnız gitmediğim için 9 civarı geri dönüyorum.Ama asıl sorum şu olacak
    Yem olarak boru kurdu devamlı atıyorum genelde kaya balığı geliyor yani av yapıyor ama her zaman boru kurduda bulamıyorum çoğu kişinin önerisi ile berkley glup blody rengi almayı düşünüyorum hatta kısık balıkçılıktaki arkadaş boru kurdundan dahi daha avcı olduğunu belirtti doğru mudur?
    Eğer yem konusunda cidden boru kurdundan avcı ise 10 adet glup nerdeyse boru kurdundan da uyguna geliyor demek sayılır tekrar tkrar kullanılabileceğini var sayarsak.parçalananı at kenara devam et.eğer bana bugün bu avclılık konusunda yardımcı olursanız birazdan bir tane edineceğim :) hem devamlı boru kurdu aramaktan bıktım hemde maliyet ve israf ta olmamış olur çoğu zaman aldığımız boru kurtları bitmiyor denize atıyorum yem diye :)
    Berkey glup veya boru kurdu veya canlı teke cevaplarınızı beklemekteyim.

sedatic bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Koza

Koza Aktif Üye

Eşkinaya 1. boru kurdu 2. Teke. Berkley gulp ise lrf sistemiyle iş yapar ancak. Beklemelide olmaz.

ali alegöz bunu beğendi.
  4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

hadi ya bende beklemelide de iş yapar diye ümit ediyordum ama şu lrf zımbırtısını bir türlü beceremedim hep kayalık ta çalıştığımdan mıdır nedir hep taktırmışımdır yemleri bu lrf yapanlar genelde liman civarı yerlerde yapmakta bense kayalık derin kıyılarda yapıyorum ondan mı olmuyor acaba

5. Enez'li

Enez'li Yeni Üye

Nerde avlandiğinizi bilmiyorum, ancak size şu önerilerde bulunayim.
    1.Eşkina gece avlanir. Gece 11 de merada olun. Sabaha kadar deneyin..9 da dönmeyin
    2.Şamandırali takim kullanin
    3.Ve en can alıcı nokta, bulabilrseniz mamun takın..(ama istanbulda biraz zor)
    Rastgelsin

6. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

İsomeyi yemlide kullanlar var verimde alıyorlar

ali alegöz bunu beğendi.