Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eşkına sezonu acildimi

Konu, 'Genel Konular' kısmında oltamhazır tarafından paylaşıldı.

1. oltamhazır

oltamhazır Aktif Üye

Eşkına sezonu acildimi ayrıca nerelerde bulunur örnek Galata Köprüsü'nde olurmu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. kamilvariser

kamilvariser Aktif Üye

Merhaba,

Eşkina sezonu açıldı fakat İstanbul boğazında tam anlamıyla Haziran ayında başlıyor. Benim için öyle diyim en azından. Nerede avlanacağını söylemek zor. Çünkü belirli birşey söylemek zor. Ama şöyle söyleyebilirim ki akşamları bir grup avcı kardeşlerimiz denizlere oltalarını atıp bekliyorlarsa eşkina avlıyor olabilirler. Tamamiyle gözlem yaparak eşkina avlaklarına sahip olabilirsin. Galata köprüsünden çıkacağını pek zannetmiyorum.
    Benim bilgilerim bunlar ama eminim ki benden daha bilgili üyeler sana benim bilmediklerimi aktaracaklardır :)

4. forkill96

forkill96 Aktif Üye

merhaba Galata köprüsünde tutuluyor eğer yakınsanız yeşilköy bakırköyü deneyin

nasıl tutulduğunuda kısaca anlatırsam

en verimli ve en zevkli şekli OSKAR H-171 Profesyonel Kepçe, Fiyatı 44,67 TL | SpotBalik.com.tr böyle file bir kepçe ile akşam kafa lambasıyla yosunlara tutup gözleri parlayan tekeleri toplayıp akıntıya göre ortalama 75 100gr kurşun 2 3mt beden ve mustad ref 505 boyutundan iğneye canlı canlı tekeyi takıp oltanın ucuna fosfor takıp beklemektir

5. senihcan

senihcan Daimi Üye

Galata köprüsünde köprünün ayaklarının oraya olta indiriebilenler tutuyor yem olarak teke kullanıyorlar. Diğer meralarda dibi kayalık olan bölgeler.