Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eurofish KENDO 360

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında PuFFeR tarafından paylaşıldı.

1. PuFFeR

PuFFeR Yeni Üye

Merhaba, yeni bir kamış almayı düşünüyorum ama, baktığım kamış hakkında internette pek bilgi yok. Kullanan bilen arkadaşlar varsa yardım ederse sevinirim. Eurofish markasını hiç duymamıştım. Satan kişi italyan markası olduğunu kaliteli ve dayanıklı olduğunu söyledi. Sizin yorumunuz nedir?

Eurofish KENDO 360

MODEL : KENDO
    BOY : 360cm
    KAPALI BOY : 64cm
    ATARI : 50-120gr
    AÇIKLAMA : Karbon,Özel Mantar Sap

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. magnificent

magnificent Aktif Üye

Fazla incelenecek bi kamış değil bence.
    Mantar sapı var işte.Kayalıklarda felan kayalara sokarsın böyle. Elin ıslaksa elini silersin. Halkaları zaten normal halka..
    Görüntüsü ve görünen özelliği bu kamış için ha İtalyan, ha Çin farkeden bişeyin olmadığını sanıyorum.Ki Çin malı olduğuna sırf egomu tatmin etmek için bahse bile girerim.
    Beğendiysen,ucuzsa al gitsin kardeş..

4. PuFFeR

PuFFeR Yeni Üye

İncelence tabiki pek bişeyi yok sormak istediğim asıl marka nasıl bir marka. Sonuçta 50 tl lik birşey fazla birşey beklemiyeceksin. Ama bi albastarın 50 tl lik kamışı var bide Lineaffe nin 50 tl liği var. Alba vasat kalıyor ama lineaffe dayanıklı oluyor. Yani kısacası Eurofish markasının ürünleri nasıl?

5. magnificent

magnificent Aktif Üye

Aga hepsi aynı kamış.İçin rahat olsun. Ştandart bunlar.
    Çine gidiyosun beğeniyosun üstüne ne istersen yazdırıp getirtiyosun.
    Bende Bitane aynısından var. Dün akşam eşkina tutmaya çalışırken yazıyı okuyup başka isim bulamamışlarmı üstüne yazacak diye güldümüm. Üstünde gold fish yazıyor. Yani Japon balığı... :)
    İnceden espiri yapmış ithalatcı arkadaş heralde. Gerçi bende olsam Baloon fish felan yazardım heralde. :D
    Velhasıl bu kamış için takılma euro fishine italine.Eurofish bugun rapala zamanı rapala getirir,kıyıdan yemli zamanı mantarlı kamış getirir. İşine gelirse al gitsin...

6. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Eurofish çin üretimi bir ürün, yerli bir ithalatçı yaptırıyor. Resimdeki mantar saplı kamış bilindik, teleskopik bir kamış çok kaliteli olması beklenemez.

Eurofish'te kullanıcıların beğendiği ürünler de var. Mesela;
    Eurofish'in 70'lik jigging makinesi
    Parçalı sazan kamışlar.
    Alize model olta makineleri.

Bunlar haricinde hemen hemen herçeşit olta malzemesi ürettiriyor alba markası gibi. Ama çin malı sonuçta. İyi ürünleri de var her markada olduğu gibi.

7. PuFFeR

PuFFeR Yeni Üye

Yani haklısınız bu kalite bi üründe çokda kalite araramak lazım. Sonuç olarak ömrü belli. Model ismi olarak Pelican güzel şeyler buluyor. Ottoman, İstanbul, Buffalo :D

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Ben hiç duymadım o markayı.
    Senin yerinde olsam onun yerine daha bilindik markalardan ve bilinen mağazalardan alırdım.