Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EuroFish nasıl bir marka?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında sinansoyoz tarafından paylaşıldı.

1. sinansoyoz

sinansoyoz Aktif Üye

çok fazla araştırmadan geçenlerde EuroFish saltic 60 makine aldım. aslında makinemden memnunum ama kullanan veya tavsiyeleri olan varsa paylaşabilirmi?
    yarumlarınızıda bekliyorum.

RASTGELE..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. kirli

kirli Yeni Üye

kardeşim bende eurofish kullanıyorum yaklaşık iki senedir. eğer makinaya bakımını yaparsan. her av sonrası temizlersen, arada yağlarsan bi sorun yaşıcağını sanmıyorum. orta segmentte iyidir..

4. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Çin imalatı ve alt segmette ürünlerdir.

5. sinansoyoz

sinansoyoz Aktif Üye

merhaba sami bey,
    yaklaşık 1 senedir kullanıyorum fakat öyle dediğiniz gibi alt segment gibi gelmiyor bana. hafif ve güçlü bi makine izlenimi veriyor kullandıkca. bi kaç gün önce tamamen söktüm içini malzeme kaliteli.
    sanırım kullandınız ve memnun kalmadınız?

6. sinansoyoz

sinansoyoz Aktif Üye

kullandıkca dediklerinize katılıyorum. çok araştırmadan aldığım fakat şuanda memnun olduğum bi makine.
    tekturda 60-65 cm misina sarıyor. fena sayılmaz :)
    bizzat ölçtüm

7. Akhilleus

Akhilleus Yeni Üye

Ne tür av için kullanıyorsunuz (Jig, spin gibi)? Birde modelini yazarsanız sevinirim...

8. sinansoyoz

sinansoyoz Aktif Üye

aslında genel kullanım için aldım. modeli saltic 60. şu sıralar daha çok spin ve boğazda çapari için kullanıyorum.

9. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bu konuda bildiklerimi paylaşmak isterim. Eurofish de, Albastar, Remixon gibi yerli firmalarımızın markalarından birisidir. Çin'de yaptırılan ürünleri bu markalar adıyla piyasay sunmaktadırlar.

Eurofish'un Alize, Picasso, Riva ve Osaka modellerinin kullanıcıları tarafından beğenildiğini biliyorum. Spot Balık'ın tamirhanesine de pek uğramayan, iç aksamının sağlam olduğu tamirhaneden söylenen olta makineleri.

Alize 60 ve 70'in 'nin, Galata Köprüsü'nde kullanıcıları mevcut, 2kg kefalleri rahat çekebildiğini söylüyorlar. Köprüde tutulan diğer ürünler de Ryobi'nin Ecusima, Artica ve Applouse modelleri. Alize'de özellikle alınan bir olta makinesi.

Picasso modelini de sazancıların çok aldığını biliyorum. Arıza v.b. için hiç geri gönderildiğini görmedim.

Osaka ise bir jig makinesi, 70'lik olanını forumumuzdan Rauf Abi kullanıyor ve fiyatına göre iyi iş yaptığına dair yorumunu okumuştum. Bu makineyi Rauf Abi bilinir hale getirdi diyebilirim.

10. sinansoyoz

sinansoyoz Aktif Üye

yorumların için teşekkürler Erkan hocam.
    boat show fotolarını bekledim ama paylaşmadın :p

11. karatepe

karatepe Aktif Üye