Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evcil hayvanlarımız, dostlarımız...

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Baban için Allah(C.C.)'tan gani gani rahmet diliyorum mekanı cennet olsun Berke abi.
Pamuk çok yakışıklı gerçekten. Bir an benim kızı, Şirin'i anlatıyorsun sandım. Bizim kız da sosyetenin önde gelen simalarından sanki haspam :D Farklı bir kişiliği oluyor böyle kedilerin, Paşa gibi yalaka değil mesela :) Paşa'ya yapmasını istemediğimiz bir hareketi yaptığında kızarken Şirin hemen orayı terkediyor, sıra ona da gelir diye :) Abisini pataklıyor ama biz abisine kızdığımızda gidip hemen abisini teselli ediyor, kıyamıyor. Daha bunlar gibi neler neler... Eminim Pamuk'un da çok farklı bir kişiliği vardır. Öpüyorum onu, birlikte nice güzel yıllarınız olsun abi...

Berke Öztürkmen

Daimi Üye
Adı
BERKE ÖZTÜRKMEN
Baban için Allah(C.C.)'tan gani gani rahmet diliyorum mekanı cennet olsun Berke abi.
Pamuk çok yakışıklı gerçekten. Bir an benim kızı, Şirin'i anlatıyorsun sandım. Bizim kız da sosyetenin önde gelen simalarından sanki haspam :D Farklı bir kişiliği oluyor böyle kedilerin, Paşa gibi yalaka değil mesela :) Paşa'ya yapmasını istemediğimiz bir hareketi yaptığında kızarken Şirin hemen orayı terkediyor, sıra ona da gelir diye :) Abisini pataklıyor ama biz abisine kızdığımızda gidip hemen abisini teselli ediyor, kıyamıyor. Daha bunlar gibi neler neler... Eminim Pamuk'un da çok farklı bir kişiliği vardır. Öpüyorum onu, birlikte nice güzel yıllarınız olsun abi...
Sevgili Can teşekkür ederim. Her kedinin ayrı bir kişiliği var. Hepsi birbirinden farklı bambaşka ve tatlı yaratıklar. Bence herkes bir kedi sahibi olmalı

havatemiz

Aktif Üye
Adı
İhsan Oktem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu da bizim ''Osman'' . Kanada orman kedisiyle sokak kedisinin birlikteliğinden olma. Çok meraklı, araştırıcı bir kişiliği var. kediler uçar mı ? diye merak etti ve ikinci kattan atladı . korkudan depresyona girdi. şimdilerde iyi. En önemli özelliği :); sadece Erikli su içer.

Ekli dosyalar

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Bu da bizim ''Osman'' . Kanada orman kedisiyle sokak kedisinin birlikteliğinden olma. Çok meraklı, araştırıcı bir kişiliği var. kediler uçar mı ? diye merak etti ve ikinci kattan atladı . korkudan depresyona girdi. şimdilerde iyi. En önemli özelliği :); sadece Erikli su içer.
Düşmesine çok üzüldüm ağabey, bazen çok yaramaz olabiliyorlar, bildiğimiz haylaz çocuklar gibi. Bir de yaramazlık yaptıklarında suçlarını anlıyor olmalarına bayılıyorum :) Osman da çok yakışıklıymış maaşallah, fotomodel gibi de poz vermiş. Uludağ'ın zirvesinden su içiyor demek beyimiz, yanına 2 dilim de kavun doğratsa bari :D Öpüyorum onu, birlikte nice güzel yıllarınız olsun ağabey...

Ali Ş.

Aktif Üye
Adı
Ali ŞENGÜL
Kan Grubu
A Rh Negatif
Benimde can dostum güzel kızım Hera . Ne kadar şımarık olsa da sözümü dinlemese de onu çok seviyorum. Çocuklara dayanamayan, enerjisi bitmeyen, ben onu dolaştırmaya çıkardığım da beni dolaştıran oyuncu kızımı seviyorum.

Ekli dosyalar

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Benimde can dostum güzel kızım Hera . Ne kadar şımarık olsa da sözümü dinlemese de onu çok seviyorum. Çocuklara dayanamayan, enerjisi bitmeyen, ben onu dolaştırmaya çıkardığım da beni dolaştıran oyuncu kızımı seviyorum.
Güzeller güzeli Alman kurdu Hera :) Maaşallah fıstığa. Dünyanın en akıllı köpekleri arasında Ali'cim bu güzellik. İnsanlığı uyuşturucu tacirlerinden, canlı bombalardan, teröristlerden sayısız kez kurtardığı defalarca kez kayıtlara geçmiştir. Biz ise bu inanılmaz sıcak yaz günlerinde, bu güzel canlılar için sokağa 1 tas su koymaktan aciziz :( Sözüm her ne kadar meclisten dışarı olsa da, sokakta ağzı burnu kurumuş, açlıktan bir deri bir kemik kalmış güzelleri gördükçe gözlerim doluyor... Sadakatin kitabını yazar bu canlılar oysa, bizler için canlarını verirler, bizi birbirimizi aldattığımız gibi aldatmazlar. Dünyalar güzeli Hera'nla diliyorum nice mutlu, uzun, sağlıklı yıllarınız olsun kardeşim Öpüyorum onu...

Moderatör tarafında düzenlendi: