Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Facebook Üzerindeki Sayfalarımız

Konu, 'Sohbet' kısmında jacksoonn007 tarafından paylaşıldı.

1. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

-Yaklaşık olarak artık herkezin facebook hesabı var
    -Benim tüm arkadaş ve abilerimden sitemizin reklamını daha fazla yapmamız için facebook üzerindeki hesaplarımızdan sitemizin hayran sayfasına ve grubuna üye olmalarını ve bu sayfalara tüm arkadaş çevrelerini davet etmesini rica ediyorum
    -Unutmayalımki reklamın iyisi kötüsü olmaz
    -Tüm sevdalı abi ve arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim
    hayran sayfamız;
    http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Baliksevdamcom/118658001491916?ref=ts
    1. grubumuz
    http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=6660536713&ref=ts
    2. grubumuz
    http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=46634849546&ref=ts

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

hayran sayfamıza TÜYAP AV DOĞA FUARI-www.baliksevdam.com standımızda çekilen tüm resimlerimiz yüklenmiştir

facebook hesabi olan abi ve arkadaşlardan lütfen sitemizin reklamı için hayran sayfası ve gruplarımıza arkadaş daveti yapmalarını rica ediyorum

4. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

grubumuzada resimlerimiz eklendi

5. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Hamdi Abi, haricinde kurulan gruplarda konu dışına çıkıldığı da olmuş.

Tabanca v.b. imalatçı reklamı, resimleri ve telefon numarası v.b. şeklinde paylaşımlar olmuş.

Ayrıca haklı ya da haksız da olunsa, üzülcü ya da sevindirici de olsa, siyasi-politik tepki ya da övgü tarzında paylaşımlardan da arınsa iyi olur. Çünkü baliksevdam.com içinde dikkat ettiğimiz her husus ve amaç aynı şekilde sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşımlarda da geçerli olmalı.

Sanırım dikkatinden kaçmış Hamdi Abi'nin, el atacaktır duruma.

6. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

ben bu siteleri kullanmıyorum diye mesaj yazmıstım ve ilk kez siteye yazdığım bir mesajı sildim.
    Bu siteler her an için amacını aşmaya öyle müsaitki öyle omurgasız ilişkiler varki ben 3-4 sene önce bir kullanıcı adı edindim, aa bune yaa dedim.
    Bu kadarmı amacı haricinde kullanılan bir paylasım olur, ve anında sistemden düşürdüm kendimi.

Neymiş yıllar önceden ilkokul ortaokul lise üniversite arkadaşlarımı bulacakmışım peeeehhh bu kadar zebil ziyan bahanemi olur.

benim lisedende ilkokuldanda üniversitedende arkadaşlarım var bugün, yitip gidenlerin demekki dostlugu kalıcı süregelen dostluk değilmişki ben unutmuşum onlar unutmuş, daha ne halt etmeye beni unutan adamı, benim unuttugum adamı pırkalıyayım, sonra sahte nidalarla aaaa yıllar sonraaaa bak yaaa falan gibi triplere gireyim, bana ters geldiği için kullanmıyorum buraya girenlerinde %80 neyin peşinde olduğu aşikar.Nerde çokluk orda ....:cool:

7. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Başlıkla alakalı değil ama Nejat Abi senin mesajına bişeyler yazacağım :)

Ben 2 yıldır Facebook v.b. sosyal sitelerde gerçek kimliğimle bulunmuyorum. Sadece zaman zaman verilen video v.b. linkleri açabilmek için ve ihtiyacım olduğunda, lazım olan birisini facebook gibi yerlerde bulup mesaj atabilmek ya da e-malini telefonunu isteyebilmek için kullanıyorum.

Tüm ayarlarım kapalı, görünürlüğüm dahi olmadan kullanıcısıyım bu sitelerin. Kimse bana ulaşamıyor böyle iletişim araçlarıyla, istediğim de tam olarak bu.

Facebook'a ilk üye oldum ve o zamanın büyüsüyle, eski arkadaşlarımı, çocukluğum geçtiği yerdeki, 10yıldan fazladır görmediğim insanları bulmanın sevincini yaşadım. Harika bir duyguydu.

Fakat sonra farkettim ki, normalde o kadar hasretle bir sokakta karşılaşsak boynuna sarılacağım, kucaklaşacağım canım gibi sevdiğim insanlar, beni facebook'da bulup, bir merhaba demeden, hal hatır sormadan"add as a friend"(arkadaş olarak ekle) deyip geçiyordu. Tek bir kelam bile yok...

Sonra bundan çok rahatsız oldum, tekrar hasret kalmak istedim geçmişteki dostlarıma, onlar da bana hasret kalsın istedim... Ve meyvelerini de yemeye başladım bunun...

Daha geçen gün Yozgat'ta birlikte lise okuduğum bir arkadaş ile Üsküdar pazarında denk geldik. Aynı eski karşılaşmalar gibi mutlu ediciydi. Konuşacak o kadar çok şey vardı, evlenmiş, baba olacakmış ve dahası... Akşamına ise ortak arkadaşlarla gidilen bir kafede mükemmel bir sohbet ve hasret giderme...

Facebook da hala aktif var olsam ve bu arkadaşlarım, facebookda arkadaşlarım olsa, an ve an ne yiyip içtiklerinden, evlendiklerinden, çocuğundan çoluğundan, öleninden kalanından haber olacaktım ve gerçek hayatta görüşünce konuşacak hiçbirşey olamyacaktı... Gerek olmayacaktı...

Facebook'da ilkokuldayken kahraman gibi gördüğün erkek sınıf öğretmeninin duvarında diğer arkadaşlarıyla "gayet cıvık ve bel altı" sohbetlerini görmek, zamanında aşık olduğun biyoloji öğretmenin diğer arkadaşlarıyla fotoğraf albümlerindeki "vay be aslında nasıl biriymiş" dedirtecek fotoğraflarını görmek anılarından en değerli kısımları götürüyor.

Şimdi koruduğum anılarımla, durumu farkedip zamanında davranmanın keyfini yaşıyorum.
    :)

8. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bilmiyorum bu duyguları yaşamak ihtiyaçmı ama ben böylebir ihtiyaç hissetmedim hissetmeyeceğimde.
    Ben birazdaha tutucu bir yaklasımla (ama bunu tutuculuğu yani anladığınız gibi dini acıdan falan değil hayatta katı kuralları olan eğilmesi bükülmesi zor olan bir kisilik olarak tutucu aklınıza gelsin ) hiç bir zaman bu tür ilişkileri sevmedim sevemedim.

9. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Evet Nejat Abi hem fikirim seninle, süper tutucu bir insansın. Senin de bahsettiğin şekilde bir tutuculuk bu. İmzana not düşülse bile olur "tutucudur, inatlaşmayın" diye :D:D

Onun için ki vakti zamanında, buralar çayır çimen iken, neva, lebiderya ve sen bir konuya dalınca ben hemen oradan uzaklaştım. :D:D

10. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Aman tekno eskiyi deşme çayırı çimeni Bilica gibi, çayır çimenkene ortalık iki dakkada tozu dumana katar idik simdi ben kaybettiğim bu stres ortamını facebok tamı arıyım, aman acaba deniz derya neyapıyo diye gerçi bizde ölenin ardından konuşulmaz neyse hassas konu bunlar.:D:D

11. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

2. grubu (kendi açtığım grup) kaldırıyorum 1. grup olan hamdi abinin grubuna ve hayran sayfamıza destek verebilirsiniz erkan arkadaşımızın dediği gibi sitede çok yabancı reklam var