Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Facebookdaki Bütün Listeni Davet Et, Profiline Kimler Bakmış Öğren Uygulaması Çalıştı

Konu, 'Sohbet' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Son yılların gözde sosyal platformu Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg tarafından bu sabah yapılan açıklamaya göre, bütün listeni davet edersen profiline bakanları göstereceğini vaat eden bir Facebook grubu geçtiğimiz cumartesi saat 21.16 (CET) itibariyle ilk kez amacına ulaştı ve üyelerinin profillerine kimlerin baktığını teker teker gösterdi.

"Biz de Anlamadık"

Zuckerberg basına yaptığı açıklamada; "Yani bu grubun da diğerlerinden bir farkı yok ama nasıl oldu biz de anlamadık. Developer arkadaşlar konuyu araştırıyorlar. Bir yerlerde bug falan olmalı. Denemek için ben de şahsen üye oldum, bütün listemi davet ettim, bir kaç dakika sonra hakikaten profilime kim baktıysa teker teker gördüm" diyerek ekledi "Hatta eski sevgilim 4 kere bakmış :)"

Grupta Coşku Sürüyor: "Sazan Değilmişiz!"

Sürpriz gelişme, yıllardır zeka seviyeleriyle ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılan ve zaman zaman hakarete varan çirkin esprilere maruz kalan grup üyeleri tarafından da coşkuyla karşılandı. Haberin duyulmasının ardından grup sayfasına akın eden Facebook kullanıcıları "bize saf diyenler, sazan diyenler şimdi neredeler!?", "demek ki inanınca oluyormuş!", "yakında microsoft'tan çekimiz de gelecek göreceksiniz!", "beni unutamadığını biliyordum burcu" gibi mesajlarla grubun wall'unu adeta mesaj yağmuruna tuttular.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Ortalık fena karışacak bence. Eski sevgililer, hasımlar, sapıklar, gizli hayranlar v.b. hepsi birbir ortaya çıkacak.

4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Beter olsunlar insallah, bence dünyanın en gereksiz ve amacına uygun kullanılmayan, ve daha pekçok söyleyeceğim söz olan bir aymazlık bu inşallah tamamen yok ederler, bu toplum ahlakını tehtit eden ve adına sosyal paylasım dedikleri ve amacıda gayet açık olan bu siteler.
    Ne meraklıymışsınız birbirinizi gözlemeye gözetlemeye yine söylüyorum yıllar önce kaybettiğim yok ettiğim arkadaş denenler kişiler eğer bugün yanımda yoksa onları istemediğimdendir 40 senedir benle aynı ekmegi suyu acıyı tatlıyı paylaşan arkadaslarım dostlarım niye kaybolmadı sizce.
    Bırakın bu tür tezgahları gerçek dostlarınıza gerçek arkadaşlarınıza sahip çıkın bence.:mad:

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Ben bu siteyi sadece geyik amaçlı kullanıyorum bazende eski dostlar ile mesajlaşıyorum. Amacından farklı nedenler için kullananlar ise artık zaten ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaw kim bakmışsa bakmış ne yapayım yani ne merak milletiz.

6. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bi zaytunglayamadım ağız tadıyla:( Hiç ilgi çekmedi bu kolpa haber:(

7. Emre

Emre Aktif Üye

Bence facebook reklam tadında bir şeye imza attı.
    Yoksa Ceosu kalkıpta şov yapar gibi açıklamalar yapar mı... Ben ekledim denedin falan vs.