Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fakir Stella'sı Tavsiyesi

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında faktoriyel tarafından paylaşıldı.

1. faktoriyel

faktoriyel Üye

Arkadaşlar Merhaba;

Yaklaşık 5-6 yadır bu hobiyle uğraşıyorum. Elimde şu an Daiwa Procaster 2500 A makine ve Favourite 5-28 gr atarlı kamış var. Genel olarak da muhtelif 10-30 gr. aralığında sahte va kaşıklarla spin avına gidiyorum. Aslında kullandığım setten memnunum ama bir sonraki adıma geçmem gerektiğine karar verdim. Yani daha sağlam ve büyük bir makine daha ağır atarlı kamış gibi. Önce makineden başlamaya karar verdim ve 5000'lik bir makine arıyorum. Gönlümden tabiki shimano stella geçiyor ama malesef bütçemi boy boy aşıyor. O yüzden fakire uygun stella tadı verecek bir makine tavsiyesi istiyorum. Aslında şu makineyi inceledim yurtdışından 580 TL. ye getirilebiliyor.

Shimano 13 BIOMASTER SW 5000-XG

Ancak hala bütçemin üstünde kalıyor. Bu fiyatlarıun biraz altına ben olsam o parayı ona vereceğime şuna veririrm diyebileceğiniz makineler için tavsiyelere açığım.

Hepinize rastgelsin.

coner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Biomaster tam fiyat performans makinesidir. O olmazsa şu denecek bir makine yok bence shimanoda.

cihan drums, Erol 61 ve osmançubuklu bunu beğendi.
  4. Ersen

Ersen Aktif Üye

Birol reis söylenecek sözü söylemiş . Nokta !

5. Levreko

Levreko Aktif Üye

İlla shimano demiyorsanız okuma raw ll 55 lik tavsiye ederim çok güçlü sağlam tank gibi makina bende 40 lığı var çok memnunum güven veren bir makina

sessizdenizci bunu beğendi.
  6. milanur

milanur Aktif Üye

bir fiyatı yükseltsen önerilecek makineler var ancak 580 TL'ye (bu fiyata iyi yurtdışı fiyatı nerden aldın biomasterlar yurtdısından gelişi daha yüksektir) Ayrıca Biomaster iyi bir makinedir. Ancak son çıkan 2015 STRADIC bakmanı tavsiye ederim. Gördüm bir iki atış yapma şansım oldu gayet sevdim diyebilirim. Hem daha ucuza getirebilirsin.

7. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

5000 lik makine arıyporsanız ve fakir stellası yazmışsınız ama burda bi ilan var ve ben makineyi yabancı sitelerde de değerlendirip begendiğim bir makine reklam olmayacaksa şu ilana bir bakın derim ben makine 3500 sh ama daiwa lar genel itibari ile diğer makinelerden daha büyüktür.bence 5000 lik biomaster e denk gelir düşüncewsindeyim.İnternetten yabancı sitelerden fiyatına baktığında da fiyatı onlarla denk yani yurt dışı geitirme riskine gerek kalmıcak bir makine.Bence bir araştırıp konuşun pişman etmez bence :)
    Satılık - DAİWA PROCYON 3500 SH SPİN VE SHORE JİG MAKİNESİ

8. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

her makinenin kullanımında verdiği haz ayrıdır.
    şahsen twinpowerda bile stella tadını bulamıyorum.
    ama f/p ürünü olarak biomaster zaten tutulmasa bu kadar yaygn kullanılmaz.
    yurtdışı fiyat hesaplamalarına da bayılıyorum bu arada.
    nerden ve nasıl ulaştınız bu fiyata..
    vergi dahil mi ?
    kuru kaçtan hesapladınız mesela ?
    daiwa neyse de shimanoyu şuan türkiyeden uygun fiyatlara alabilirsiniz. bu model var mı bilemem ama sormanızda ve fiyat almanızda fayda var.

9. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Cenk abi 5000 lik çok büyük kalmaz mı

milanur bunu beğendi.
  10. milanur

milanur Aktif Üye

bu konuda arkadaşa katılıyorum 580 tl fiyata nasıl ulaşıldı ve ayrıca Shimano makineleri yurtdışından getirtmek (bir çok model için) anlamsız türkiye fiyatları daha iyi ayrıca garanti kapsamında kalkmıyor. Daiwalar çok pahalıya geliyor türkiye de ama shimano aradaki fark için yurtdışından getirilmez. ve biomaster alacak arkadaşa nacizane tavsiyem o fiyatlara stradic baksın 2015 ve ek olarak spin için 4000lik yeter atar bile bence.

harbyteam bunu beğendi.
  11. eylmz

eylmz Daimi Üye

Bende Biomaster 4000 xg kullanmış biri olarak onun boşluğunu 2015 stradic hg ile dolduruyorum 3000 lik gayet hafif ve seri yağ gibi makine ayrıca Biomaster dan bir tik daha stabil makinenin kafa milim titrese ayar oluyorum ben bu olay stradicte biomaster a göre çok daha az eğer Avcilar civarında isen gel bak ben deki makinaya bir Avcilar sahile ineceğim orda atış yap kafana göre takıl ondan sonra