Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Falezler palamat avı raporu 09 08 2016

Spinner7

Yeni Üye
Adı
Serdar gönül
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Saat 17:45 civarında gidip 20:45 E kadar aralıksız at çek yaptım ve eli boş geri döndüm, kullandığım takım tekli pipet(çapari diyenlerde var) silikon denemek istemedim, tekli silikon yok en az 4lü vardı ve mazallah hepsine birden gelir falan, 35 mt yukarı çekmek imkansız olurdu. balıklara yara bırakmak istemedim.

Sonuç olarak Atatürk parkı civarı palamut yok, dün bir sürü görmüştüm, kovalayıp bıraktılar. Suyun sıcaklığından olabileceğini düşünüyorum, biraz havalar serinlese de hem biz hem balıklar rahatlasa

İyi forumlar

Muratpaşa/ ANTALYA

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Bir dahakine rast gelir inşallah.
50-60 gr lık jiglerden de edinip denemelisin bence..

Spinner7

Yeni Üye
Adı
Serdar gönül
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bir dahakine rast gelir inşallah.
50-60 gr lık jiglerden de edinip denemelisin bence..
Yanımda bir arkadaş biraz daha hafif bir jigle denedi fakat ondada birşey yok, şans işi birazda sabredip devam edicem :) raporları yazmaya devam ederim gittikçe, sabah suyuna denemek istiyorum birde haftasonu, jigde edinmek lazım tabi Nasıl bir jig almalıyım öneride bulunurmusunuz?

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Yanımda bir arkadaş biraz daha hafif bir jigle denedi fakat ondada birşey yok, şans işi birazda sabredip devam edicem :) raporları yazmaya devam ederim gittikçe, sabah suyuna denemek istiyorum birde haftasonu, jigde edinmek lazım tabi Nasıl bir jig almalıyım öneride bulunurmusunuz?
Çeşit sınırsız.
Bölgedeki yem balıklarına benzeyen şeyler almalısın.
Hamsi, sardalya, kefal renkleri her zaman avcıdır.
Kimisinde hem asist iğneler hem de altta üçlü iğne vardır, kimisinde sadece asist iğne vardır. Zaten takıp çıkarılabilir şeyler. Her iki şekilde de denemek gerek. Mera derinse nispeten ağır jigler daha faydalı olabilir. Hem de daha uzağa gider.

Spinner7

Yeni Üye
Adı
Serdar gönül
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet bugun sonunda Bir tane palamut aldım :) küçükte olsa umutsuzluğa kapılmamı engelledi, sanırım yavaş yavaş Havanın derinleşmesinden kaynaklı.. Daha iyileri sizin olsun, bu benim olan.

Ekli dosyalar