Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Favorit LRF kamış

Konu, 'LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri' kısmında enginson tarafından paylaşıldı.

1. enginson

enginson Daimi Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Çok samimi bir ithalatçı abim Favorite kamışları getirtti. Dün Üsküdar Seafari store da biraz inceleme fırsatı buldum, çok hoşuma gitti. Özellikle White bird modeli LRF için harika. Fiyat olarak ta diğer markalara oranla uygun. Kısa zamanda kendime almayı düşünüyorum. sizlerle paylaşmak istedim. Ustaların da fikrini almak istiyorum bu konuda. LRF kamış almayı düşünen arkadaşların incelemesini tavsiye ediyorum. Daha önce kullanan var mı bu kamışı bilmiyorum ama sanırım yeni bir ürün.

Favorite Kamış - Balıkçılık Malzemeleri | Balık Avı Malzemeleri

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Bende facebook reklamında görmüştüm. Sonra aklımdan çıkmış. Kamışların hemen hepsi fast ya da ext fast aksiyona sahip. Sadece lrf değil spin kamışlarda mevcut. Yerinde inecelemek lazım. Umarım daha detaylı bilgilerini eklerler.

enginson bunu beğendi.
  4. enginson

enginson Daimi Üye

yeni bir kamış olduğu için herhalde detaylı bilgi eklenmemiş. bende dün ziyarete gittim o esnada gördüm. aksiyonları çok hoşuma gitti. LRF konusunda pek fikir sahibi değilim yeni yeni başlamak istiyorum. elimdeki 5 - 20 gr atarlı kamış yetersiz kalıyor. LRF sahtelerimi ufaktan almaya başladım. bu kamış ve buna uygun küçük yeni bir makine da alırsam takımı tamamlamış olucam.

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Boyları atar aralıkları nedir? Karbon oranları nedir? Tutamak ve misina kılavuzlarının markası modeli nedir? Kılavuzlar kamışa tam sıralı yerleştirilmişler mi? Eva mı mantar sap mı? gibi bir çok sorunun daha cevabı yok sanırım bu kamışlarla ilgili... bakalım yakında çıkar.

enginson bunu beğendi.
  6. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

enginson bunu beğendi.
  7. enginson

enginson Daimi Üye

Bende net bilgi sahibi değilim fakat ithalatını yapan balık avına yıllarca gönül vermiş birisi, onda net bilgiler vardır. kendisi DUO nunda distribütörü