Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Faydalı bir röportaj

Konu, 'LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri' kısmında alperderya tarafından paylaşıldı.

1. alperderya

alperderya Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Siteden bir abimden aldığım LRF set sonrası yazılan çizilen ne varsa okumaya başladım. Savaş Dursun ile yapılan makaleye balıkgünlükleri sitesinden ulaştım. Bir solukta okudum. Yeni merak salanlara tavsiye ediyorum. Buyrunuz link burada: Balık Günlükleri: LRF Üzerine Röportaj

Abdullah SÜRÜCÜ bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yasinmak

yasinmak Misafir

Bu yazıları keyifle okumuşumdur vede bir çok videosunu da seyrettim. Gel gelelim ac karna edebiyat yapılmadığı gibi denizde de tutacak biseylerin olması gerekli. Ahhh marmara ahhhhhh. Siz anladınız.

4. alperderya

alperderya Aktif Üye

Aslına bakarsanız diğer disiplinleri düşündüğümde bizleri en az eli boş döndürecek LRF gibi duruyor. Yakın zamanda spin set aldım Surf ten daha verimli oldu benim için. Surf takımla boğazda kurşun arkası rapala ile başarı oranım %20 yi geçmemiştir. Sırt ağrımı ve yaptığım km lerce yolu saymıyorum. Sanırım biraz da beklentiyle ilgili. Ancak artık şunu kanıksamış durumdayım. Ne takım, ne sahte gerçek olan doğru zamanda doğru merada olmak. Bu da kıyıya inme sayısını arttırmakla mümkün. Hobiden soğuyan insanlar genelde belli dönemde tek tip bir balık peşinde koşup hırs yapanlar. Artık spin + lrf setimi atacam arabaya. Küçük bir malzeme çantası iki tane rapala kutusu. Ancak çözemediğim konu ise balığa gitme sıklığı :(

5. Nut

Nut Aktif Üye

Silikon yem türleri açık ara üstün.. Yuzme hareketi canlı olduğu hissini veriyor..