Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Felaket Sıcak! Stoklar bitebilir. 24 tane Alkalin Maxell Pil kargo dahil 11,90lira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEKNOTURK

Daimi Üye
Adı
Erkan Keskin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
http://www.tobystore.com/urun/maxell-lr06-42-li--2-paket---lr03-42-li--2-paket.aspx

Toplamda 24 (12 AA+12 AAA) pile sahip olacaksınız.

Firma güvelirdir. PERPA da yerleri var. Oradan da satış yapabiliyorlar bildiğim kadarıyla.

Bir inceleme bilgisi vereyim. Pilleri alanlardan aldığım bilgiye göre "best before" olarak belirtilen tarih 6 ay sonrasını gösteriyor. Yani 6 ay sonrası dahil olmak üzere en yüksek performansta olacak teorik olarak.
2 yıl sonra da olsa enerjinin yüzde doksanını tutacaktır yine, dediğim gibi bu işin teorik kısmı. Şahsi fikrim 1-1,5 yıllık stok yapılsa bile sorun olmaz.

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Fiyat güzel.İhtiyacı olanlar,devamlı tüketimi olanlar için ideal.Pilleri buzdolabında saklarsanız ömürleri uzayacaktır,bunu da ekleyeyim yer bulmuşken :D

haydibalıga

Aktif Üye
Adı
alpay
Dostlar geçenlerde NT mağazasından ( mecidiyeköy) geçerken Toshiba 8 li pil dikkatimi çekti. 8 adet alkalin pil yanında led anahtarlık hediyeli 1.99 tl ye. tabii hemen aldım.

Bu piller hakkındaki düşüncem raf ömrü belli olan bu ürünleri son safhaya geldiklerinden ucuz olarak piyasa sunulması diye düşünmekteyim. Tahminim güç gerektiren aletlerde randımanı az olur( fotoraf makinası )

Pili buzdolabında saklamak belki faydali olur ama gıdaların korunması gereken ortamda KİMYASALI BOL VE TEHLİKELİ ürün gurubunda olan pili saklanması doğru değildir.

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Alkalin pillerin eski çinko piller gibi sızdırma sorunu olmadığından ve yeterince iyi ambalajlanmış olduklarından dolayı,uygun bir kutu içine koyarak dolapta saklamayı doğru buluyorum.

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
buzdolabında saklama alkalin piller için geçerli değil eski NiCd şarj edilebilir piller için işe yarar. Aksine bitmiş pillerinizi ısıtarak bir miktar daha kullanabilirsiniz.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Bilgilendirmeler için herkese teşekkürler.
Yalnız bu kampanyalarda ve pil satışlarında bir şey dikkatimi çekiyor.
Bende potoğraf makinası aldığımda şarzlı pil aldım.
Pakette aldığım kelem pil kadar küçük pilde çıktı.
Halbuki küçük pile benim ihtiyacım yok.
Neden kalem pil satarken yanına küçük pilleride koyarlar ???
Bu kampanyada da öyle görüyorum.
Ben küçük almak istemiyorum belki.
Neden kullanmayacağım pilleri satıyorlar veya almak zorunda bırakıyorlar ???
Saygılarımla...

TEKNOTURK

Daimi Üye
Adı
Erkan Keskin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Firma o şekilde bir satışı uygun görmüş ve alıcılara sunmuş. Alıp almamak sizin tercihinize kalmış. Detaylı olarak da açıklamış, kampanyadaki ürünleri resimleriyle desteklemiş.

Bu şekilde hem onlara geliş olarak hem de satışta daha avantajlı bir durum oluşmuş olabilir. Misal üretici firma AA ebatlı pillerin yanında AAA pilleri bedava olarak vermiştir firmaya v.b.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...