Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Felaket Sıcak! Stoklar bitebilir. 24 tane Alkalin Maxell Pil kargo dahil 11,90lira

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

http://www.tobystore.com/urun/maxell-lr06-42-li--2-paket---lr03-42-li--2-paket.aspx

Toplamda 24 (12 AA+12 AAA) pile sahip olacaksınız.

Firma güvelirdir. PERPA da yerleri var. Oradan da satış yapabiliyorlar bildiğim kadarıyla.

Bir inceleme bilgisi vereyim. Pilleri alanlardan aldığım bilgiye göre "best before" olarak belirtilen tarih 6 ay sonrasını gösteriyor. Yani 6 ay sonrası dahil olmak üzere en yüksek performansta olacak teorik olarak.
    2 yıl sonra da olsa enerjinin yüzde doksanını tutacaktır yine, dediğim gibi bu işin teorik kısmı. Şahsi fikrim 1-1,5 yıllık stok yapılsa bile sorun olmaz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Kafa lambası kullanan arkadaşlar için çok cazip bir fırsat.

4. whitefoxss

whitefoxss Aktif Üye

Fiyat güzel.İhtiyacı olanlar,devamlı tüketimi olanlar için ideal.Pilleri buzdolabında saklarsanız ömürleri uzayacaktır,bunu da ekleyeyim yer bulmuşken :D

5. haydibalıga

haydibalıga Aktif Üye

Dostlar geçenlerde NT mağazasından ( mecidiyeköy) geçerken Toshiba 8 li pil dikkatimi çekti. 8 adet alkalin pil yanında led anahtarlık hediyeli 1.99 tl ye. tabii hemen aldım.

Bu piller hakkındaki düşüncem raf ömrü belli olan bu ürünleri son safhaya geldiklerinden ucuz olarak piyasa sunulması diye düşünmekteyim. Tahminim güç gerektiren aletlerde randımanı az olur( fotoraf makinası )

Pili buzdolabında saklamak belki faydali olur ama gıdaların korunması gereken ortamda KİMYASALI BOL VE TEHLİKELİ ürün gurubunda olan pili saklanması doğru değildir.

6. whitefoxss

whitefoxss Aktif Üye

Alkalin pillerin eski çinko piller gibi sızdırma sorunu olmadığından ve yeterince iyi ambalajlanmış olduklarından dolayı,uygun bir kutu içine koyarak dolapta saklamayı doğru buluyorum.

7. yeknet

yeknet Aktif Üye

buzdolabında saklama alkalin piller için geçerli değil eski NiCd şarj edilebilir piller için işe yarar. Aksine bitmiş pillerinizi ısıtarak bir miktar daha kullanabilirsiniz.

8. Murat BİLGE

Murat BİLGE Aktif Üye

Bilgilendirmeler için herkese teşekkürler.
    Yalnız bu kampanyalarda ve pil satışlarında bir şey dikkatimi çekiyor.
    Bende potoğraf makinası aldığımda şarzlı pil aldım.
    Pakette aldığım kelem pil kadar küçük pilde çıktı.
    Halbuki küçük pile benim ihtiyacım yok.
    Neden kalem pil satarken yanına küçük pilleride koyarlar ???
    Bu kampanyada da öyle görüyorum.
    Ben küçük almak istemiyorum belki.
    Neden kullanmayacağım pilleri satıyorlar veya almak zorunda bırakıyorlar ???
    Saygılarımla...

9. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Firma o şekilde bir satışı uygun görmüş ve alıcılara sunmuş. Alıp almamak sizin tercihinize kalmış. Detaylı olarak da açıklamış, kampanyadaki ürünleri resimleriyle desteklemiş.

Bu şekilde hem onlara geliş olarak hem de satışta daha avantajlı bir durum oluşmuş olabilir. Misal üretici firma AA ebatlı pillerin yanında AAA pilleri bedava olarak vermiştir firmaya v.b.