Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

FETHİYE DE KIYIDAN BALIK AVLAKLARI

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında kozdereli27 tarafından paylaşıldı.

1. kozdereli27

kozdereli27 Yeni Üye

sevgili arkadaşlar 15 temmuzda nasipse fethiyede olacagım ve bir kac gun kalacagım...burada kıyıdan balık avlayacagım yerler varmıdır...bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. tomy77

tomy77 Aktif Üye

abi ben de o sıralr gittim ama kıyı suları aşırı sıcak belki bi falez bulabilirseniz biden derinleşen bi yer güzel avlar yapabilirsiniz yada çalış plajında gece çupraya deneyin gündüz yüzerken görmüştüm bikaçtane

4. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Siz gelin yardımcı oluruz..
    Buradan iletişim kurabilir ya da özelden numaramı veriririm nasıl isterseniz..
    Ama çok özel avlakları açıktan forumdan vermek pek işime gelmez hala dinamitle avlanıldıgını duyduktan sonra ve gece zıpkıncılarıyla boğuşmaktan bıkmışken tam koordinatları lütfen paylaşmıyalım..

5. kozdereli27

kozdereli27 Yeni Üye

Aynen katılıyorum hocam size..inananın düşman olsak balıklarla bu kadar eziyet etmeyiz bu yaratıklara...

Kesinliklede yazmayalım avlaklarımızı alenen.Ne kadar balık kurtarırsak bu canilerden kardır deniz populasyonuna

6. agaydemir

agaydemir Aktif Üye

bende 9 temmuz tarihinden itibaren fethiyedeyim.umudum çipura bakalım rastgele....

7. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Ben göcekteyim de burası tırt, avlaklar uzak bende araba yok o yüzden bu akşam bir dolmuşa binip fethiye ye gideceğim ve bütün gece balık avı ile uğraşacağım da, da sı var işte fethiye de merkeze yakın nerede at çek yapabilirim. Bir arkadaş kordonun sonundan bahsetti ama neresi anlayamadım.
    Paylaşmak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilir.

8. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Uluç akşamdan sabaha kadar balıktayım bugün.. Hatta seni bikaç gün misafirde ederim seve seve.. 0 534 976 39 08

9. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

aha piştttttiiii :D
    hadi ras gelen abiler :D

10. egge

egge Yeni Üye

Merhaba Ustalar,
    Aranıza yeni katıldım çok çok amatör biri olarak balık tutmayı çok seviyorum ama 8 senedir Fethiyede yaşamama rağmen nerde ve nasıl balık tutacağımı bilmiyorum,he 2 sene önce Kırdak plajına gelmeden ki kayalıklardan 2 saat içinde 12 tane çupranın küçüğü balıklar "karagöz galiba"yakaladım ama sonra hep boş gitmediğm yer kalmadı,yazları çalıştığım için pek fırsatım olmuyor ama kışın en büyük hobim tutamasamda oğlumla vakit geçirmek güzel oluyor.Ama bu kış tutmak istiyorum sizlerden ricam "fethiyeda avlak yerler" varsa söylerseniz sevinirim.Memleketten babamda geldi"geçen sene beraber çıktık hep eli boş döndük" bu sene eve eli boş dönmek istemiyoruz .İşin doğrusu "biz sazan avcısıyız memlekette" deniz balıkçılığını bilmiyoruz levreğe,çupraya vs.ne yem takacağız nasıl bir takım hazırlayacağız,gidiyorum yem satılan yere ben diyorum balık tutacağım sahilden o ayarlıyor.Sizlerden ricam bana bu konularda yardımcı olmanız.
    Teşekkürler,Rastgele
    Mete Karaoğlu/ Fethiye/Muğla

11. eeowan

eeowan Yeni Üye

Karagözleri dene

Alkan93 bunu beğendi.