Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fethiyeden Deniz Kaptan Herkese Selamlar Olsun

Konu, 'Tanışalım' kısmında aegeansoul-1 tarafından paylaşıldı.

1. aegeansoul-1

aegeansoul-1 Yeni Üye

İzmirliyim 20 yıla yakın Fethiyede yaşıyorum (İlk defa bir foruma katılıyorum hatam olursa kusura bakmayın.)..bende buradaki çoğunluk gibi doğa ve deniz aşığıyım öyleki rüzgar sporları eğitmenliği ( uçurtma sorfü rüzgar sörfü katamaran) ve dalış eğitmenliği yapmakta olduğum doğa sporlarından bir kaçı ...balıkçılık ise hayatımda çok büyük yer kaplayan bir uğraş, spor,tutku,hastalık... artık adını siz koyun:) Fethiyede Mavi Tur balık turları günü birlik gezi turları düzenleyen bir büyük bir küçük teknem var aynı zamanda şu anki yaptığım işim ... pek bilgisayar başında durmasamda elimden geldiğince yukarda belirtdiğim konularla ilgili hertürlü sorularınıza severek yardımcı olmaya çalışırım yada Fethiyeden özellikle balıklçılık la ilgili balık meraları çeşitleri zamanları çekinmeden sorabilirsiniz...
    Fethiye Yachting - Blue Cruise Fethiye Islands Yacht Charter Fishing Luxury Gulf 12 Islands
    Herkese Rastgelsin Kasasız Belasız İNŞALLAH

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Sen de hoş geldin Deniz, keyifli paylaşımlar dilerim :)

Sanırım Ali'nin arkadaşı ve gelebilirsek bizi balığa götürecek olan kaptanımız sensin, yanılmıyorum değil mi ;)

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoş geldiniz Deniz bey.

5. aegeansoul-1

aegeansoul-1 Yeni Üye

evet benim .. yazılanları okuyunca dayanamadım elimden gelen birşey olursa diye katıldım

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoş geldin Deniz

7. TekAdam

İyi yaptın Deniz, yazılanları ben yazdım ve seninle ben de tanışmayı çok istiyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz da seninle tanışabiliriz ve bize balık yakalamamız için yardımcı olabilirsin ve güzel bir haftasonunu hep birlikte geçirebiliriz ;)

Sonrasında da senin kapını sıklıkla çalacağımızı düşünüyorum

8. aegeansoul-1

aegeansoul-1 Yeni Üye

Fethiye de denizin altını üstünü avucumun içi gibi bilirim o yüzden size balık konusunda yardımcı olcağımdan şüpheniz olmasın çoğu Kaptan gibi güzel yemekler ve mezeler de yaparım birde şansımız yardım ederde aradığınız balıklarıda buldukmu herşey çok güzel olur.....

9. sabora

sabora Daimi Üye

Hoş geldiniz Deniz Kaptan, keyifli paylaşımlar.

10. TekAdam

Deniz,

Altı kez yurtdışına balık avına gittim ve hepsinde balık yakalamak kısmet oldu. Üstelik kaptanlarla önceden hiç konuşmadım, sadece güvene dayalı hislerimle gittim ve her seferinde mutlu döndüm

Sana da sormayacağım, zaten kendine güvendiğin her halinden belli oluyor ve elinden geleni yapacaksın :harika::harika:

Numaranı Ali'den aldım, seni yarın arayacağım, konunun üzerinde konuşuruz ;)

11. aegeansoul-1

aegeansoul-1 Yeni Üye

tamamdır Süleyman bey , ... yalnız yanlış anlaşılma olmasın her nekadar kendime güvensemde gün geliyor elim boş dönüyorum... kısmetse aradığımızı buluruz.... iyi akşamlar