Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fiber Tekne yardım.....

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
Bi cezasi vardir bence . Ama arastirmak lazim tabi .tesekkurler

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h
Bi cezasi vardir bence . Ama arastirmak lazim tabi .tesekkurler
ADB siz yakalanırsan 2014 için 2500 türkiş lira ceza yazılır,2015 için bi güncelleme olmuştur sanırım.Yangın tüpün,can yeleğin,bayrak direğin,tekne kaydın,tekne ismin,lambaların tamamsa ,kontrolden 2500 tl ile ayrılırsın,bunların her birinin eksikliğinde 700 küsur ceza ilavesi söz konusu.Mudanyada adb harici kesilen cezalar ortalama 1.400 civarı olmakda(iki yerden yazmayı yeterli görüyor aslan parçası sahil güvenlikçilerimiz.

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
ADB siz yakalanırsan 2014 için 2500 türkiş lira ceza yazılır,2015 için bi güncelleme olmuştur sanırım.Yangın tüpün,can yeleğin,bayrak direğin,tekne kaydın,tekne ismin,lambaların tamamsa ,kontrolden 2500 tl ile ayrılırsın,bunların her birinin eksikliğinde 700 küsur ceza ilavesi söz konusu.Mudanyada adb harici kesilen cezalar ortalama 1.400 civarı olmakda(iki yerden yazmayı yeterli görüyor aslan parçası sahil güvenlikçilerimiz.
Tesekkurler .

oltadaçipura

Yeni Üye
Güzel tekne,10 bin normal,üstü rakam ikinci el için yüksek olur.4.65 sıfır konsollu tekne artı 20 hp motorun sıfırından takım yapsan zaten o paraya patlar(tentesi minderi vs. dahil),burda römork bedavaya geliyor ki römork pekde düzgün durmuyor.
Teşekkür ederim. Zaten fiyat belirleme konusunda çok sıkıntım var. Birinci eller daha da uçuk ama özellikle motor fiyatları uzun şaft direksiyonlu motorlara baktım mercury 20 beygir 10.500 tl ediyor(4200$) Fiyat verirken ikinci el tekne temizse sıfırının ne kadarı ödenir acaba.

oltadaçipura

Yeni Üye
Abi Anıl marin bi kayık bul 4,30 4,60 bin ölene kadar bak okadar söylüyorum coluk çocuk bineceksin bu iş basit gozuksede çok önemli denizde herkayigin içine bin sağ köşesine sol köşesine baş ayağa kalk çok yatıyor sa in git abi hiç bakma ben sana Anıl marini tavsiye ederim hertürlü test de edebiliriz gelip bakabilirsin de bine bilirsinde aman diyorum alırken çok önemli abi kayık kayık olacak ben hepsine bindim inan murat liberty en son ona bindim çoğundan iyiydi ama onuda sattıkdan sonra Anıl marin aldım inanamassin bi git bin abi ne demek istediğimi anlayacaksin okadar diyorum yani
Yorumun için teşekkürler. Denemeden almayı düşünmem zaten. Yatma en çok ne kadar olmalı yani: "Dengeyi bozmayacak kadar mı?" veya başka tabirlerle nasıl anlatılır.

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yatma seni rahatsız etmeyecek kadar olmalıdır su dolu bardak kaymamalıdır

yumurtacı

Üye
arkadaşlar bir bilgi vermek istiyorum sahil güvenlık ceza kesmiyor sadece tutanak tutuyor eksiklerle ilgili ve bu tutanağı bağlı olduğunuz liman başkanlığına gönderiyor cezayı liman başkanlıkları belirliyor

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
arkadaşlar bir bilgi vermek istiyorum sahil güvenlık ceza kesmiyor sadece tutanak tutuyor eksiklerle ilgili ve bu tutanağı bağlı olduğunuz liman başkanlığına gönderiyor cezayı liman başkanlıkları belirliyor
Liman kaydimiz yoksa .?