Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fiber Tekne yardım.....

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Murat abi aldinmi tekneni

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Haydi allah kaza bela vermesin Güle güle bin abi hasan abiye soyleseydin yabancı deyiliz Erol un arkadasiyiz diye

yumurtacı

Üye
sağol allah razı olsun çok yoğunlar bu gece fuara taşınıyorlar

oguzsen

Aktif Üye
Öncelikle Herkese Merhabalar;
Tekne alacak arkadaşlara KOÇ tekne nin teknelerini tavsiye ederim. Ben aynı firmanın 4.98 cc sini kullanıyorum ve çok memnunum son 1 yılda da takip ediyorum ve gerçekten ufak teknelerde güzel kalıplar çıkardılar ve dayanıklı tekneler yapıyorlar(dayanıklılıklarını bizzat test ettim, gördüm) gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Koç tekneyimi tavsiye ediyosun

oltadaçipura

Yeni Üye
Öncelikle Herkese Merhabalar;
Tekne alacak arkadaşlara KOÇ tekne nin teknelerini tavsiye ederim. Ben aynı firmanın 4.98 cc sini kullanıyorum ve çok memnunum son 1 yılda da takip ediyorum ve gerçekten ufak teknelerde güzel kalıplar çıkardılar ve dayanıklı tekneler yapıyorlar(dayanıklılıklarını bizzat test ettim, gördüm) gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Teşekkür ederim. Valla bazı arkadaşlar koç, marinbot, dağyatçılık gibi tekneleri tavsiye etmiyoruz devrildi çatladı ya da dengesiz gibi yorumlar yapıyorlar. Gerçi rotayı da eleştiren var. Netten baktım dıştan iyi görünüyor hepsi. Ama tabi bu görüşler elememde yardımcı olacak.

oguzsen

Aktif Üye
Benim bu zamana kadar kullandığım en iyi marka KOÇ ve halende kullanmaktayım. Tavsiye etmemin sebebi de gerçekten iyi bir tekne.