Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fin-Nor Ofs9500 hakkında yardım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında herobabyfb tarafından paylaşıldı.

1. herobabyfb

herobabyfb Aktif Üye

Merhaba arkadaslar. Fin-nor ofs9500 hakkında epey araştirma da yaptim fakat saglikli bir bilgiye ulasabilmis degilim. Bu makinayi kullanan, denemis olan ya da makina hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardimci olmalarini rica ederim. Bu makina ile ilgili av videolari izledim ve acikcasi cok etkilendim. Kucukkuyu ile Samsun' da acik deniz avlarimda kullanacagim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. nickname

nickname Üye

4. arkadas

arkadas Aktif Üye

cok güzel makinada ülemizde buna uygun akya ve benzeri baliklar cok az bu makina almanyada daha cok norvec de yada izlanda da cok büyük baliklar i avlamada tercih ediliyor tercihini buna göre yap yok ama 4500 yada 5500 lük tercihini yaparsaniz evladiyelik bir makina almis ve hertürlü züprizede hazlikli bir makinaya sahip olmus olursunuz hayirli olsun iyi secim

5. herobabyfb

herobabyfb Aktif Üye

Bilgiler icin cok tesekkur ederim. Makine biraz ağir ama sonucta at-cek icin kullanmayacagima gore sorun yok :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Mimaras

Mimaras Üye

Kuzey ve Güney Ege ile Akdeniz'deki iri balıklar için güzel bir makine. Bir büyüğüm tekneden kullanıyor ve gayet memnun. Ben de ilk kez bu markayı onda görmüştüm daha önce bilmiyordum.

7. furunotr

furunotr Aktif Üye