Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fish Hunter Adana Sahtesi kullanan var mi ?

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında emrmtn tarafından paylaşıldı.

1. emrmtn

emrmtn Aktif Üye

Arkadaslar merhabalar iyi forumlar..sahte arastirirken bu arkadaslarin yaptigi sahteleri gordum Aranizda kullanan balik alan varmi bunlarla..Önerir misiniz.. facebook tan modellerini görebilirsiniz ..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Alın bir 3 boyutlu tarayıcı, bir de yazıcı, başlayın sahtelerinizin sahtelerini yapmaya :) biri de tutup eskileri harbiden eskileri araştırıp şöyle yünlü, tüylü, yüksük falan üretmeye başlasa alnımı ısıracağım. Fish hunter adına da bayıldım :)

4. Adonis

Adonis Üye

Adana sahtelerini seneler evvel hurda tanklarin periskop camlarindan yaparlarmis diye merak edip birkac adet aldirmistim bir dosta birsey yani lakap vardi ALI adinin basinda ....Ali sahtesi diye geciyordu sanirim hatirlayamadim' sonra gelibolu cikti sonra turevleri ama hepside iyi kotu calisti sonucta.

araştırıcı bunu beğendi.
  5. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

"ALİ nin BALIKLARI"... ismi buydu..

Yıllarca bölgede birçok usta yetenekleriyle farklı isimlerle olağanüstü başarılı sahte balıklar yaptı. adana bölgesinde her avcının cantasında birkaç modeli var..

bende uzun yıllardır bu yemlerle avlandım, etkili ve gizli bir silah diyebilirim...

en güzel dileklerimle...

6. emrmtn

emrmtn Aktif Üye

yani bunlardan kullanan yok anladığım kadarıyla.