Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

FISHERMAN jig modelleri (El yapımı, Japon üretimi)

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Markayı ve ürünlerini bilen ve kullananlar vardır elbet. Jij hakkında bir deneyimim olmamasına rağmen marka ve ürünleri hakkında çeviri yaparken farklı gelen bilgileri paylaşmak istiyorum. Bu vesile ile markanın ürünleri hakkındabir paylaşım konusu açılmış olacak.

Araştırdığım kadarıyla herşeyi ile el yapımı bu jigler. Jiğleri üretirken Dünya'nın en iyi jigcileri ile testler yapıyorlar. Markanın jigler hakkında uygulamalı hazırlanmış bir tanıtım dvd sini de izleme fırsatı buldum. Ağzı açık bırakan görüntüler var, zaten Japon'lara balina, yunus v.b. balıkları dev gemilerle avladıkları için bir antipatim var, bir de bu videoda da jigin dev nimetlerini topladıklarını görünce "ah ulan bu Japonlar" demeden edemedim:)

Çalışmam sırasında Andaman, Marado ve Crazy Long 64 modellerinin renklerini düzenledim tek resimde. Yakından incelemek isteyen olursa çayımızı içmeye beklerim:)

Ürün Grup Linki FISHERMAN

01 blue 02 pink 03 pink & green 04 ogasawara blue gold 05 red & gold 06 sakura 07 Basic 08 blue sardine 09 pink sardine 10 ogasawara blue sardine  11 majorra purple copar sardine 12 majorra blue sardine 13 majorra sardin 14 majorra & gold sardine 15 pink & yellow sardine 16 all pink 17 all black18 orange & yellow 19 gros pink

01 blue 02 pink 03 pink & green 04 red & gold 05 Dark blue & gold 06 Cherry 07Viola 08 blue&yellow had 09 majorra 10 Basic 11 blue sardine 12 pink sardine 13 Dark blue sardine 14green sardine 15 purple sardine 16 Scarlett & yellow sardine 17 majorra sardine 18 majorra & gorld sardine 19 majorra purple copar sardine

01 pink 02 blue 03  grreen 04 pink & green 05 red & gold 06 ogasawara blue gold 07 Basic 08 Pink & yellow 09 Purple-blue & yellow 10 sakura 11 majorra 12 majorra & gold 13 all pink 14 red & yellow 15 pink & grow

Bunlar da genel renk kodları, yalnız anladığım kadarıyla devamlı yeni renkler ekliyorlar, ithal ettiğimiz ürünlerde Fisherman'ın sitesindeki renk kodlarından farklı modeller de var. Ek bilgi olsun diye "genel renk kodları" diye bilgilendirdiği resmi buraya da ekliyorum sitenin.

01 blue  02 pink  03 pink & grreen  04 ogasawara blue gold  05 red &gold 06 sakura  07 Basic  08 blue sardine  09 pink sardine  10 ogasawara blue sardine 11 majorra purple copar sardine   12 majorra blue sardine 13 majorra sardin 14 majorra & gold sardine  15 pink & yellow sardine 16 all pink 17 all black18 orange & yellow 19 gros pink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Haziran 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ryetik

ryetik Aktif Üye

Valla çay en sevdiğim içecek ama nereye geleceğiz acaba , yakınsa görmek isterim :)

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Özel mesaj ile ilettim :)