Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Flambeau 2059 takım çantası

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında datçabalıkavı tarafından paylaşıldı.

1. datçabalıkavı

datçabalıkavı Üye

7 tepsi ve 59 bölmeden oluşan 3.12 kg ağırlığında usa malı bir takım çantası.ben 125 tl'ye almıştım şu anda birçok sitede 100 tl'ye kadar düşmüş.kesinlikle çok sağlam ve bütün balık malzemelerini sığdırabildiğim ihitiyacımı çok fazlasıyla karşılayan,ömürlük bir takım çantası.
    Flambeau 2059 - YouTube

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güzel düzenlenmiş.
    Güle güle kullanın

4. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Flambeau ve benzeri takım çantası üreticilerinin esas üretim noktası hırdavat için çanta üretimi bildiğim kadarıyla. Benzer ürünleri balıkçılık için devşirdiklerinde fiyatları haliyle artıyor. İnternetten satışı yapılan hırdavatçı takım çantalarına göz atarsanız herkes ihtiyacına göre çok yararlı ürünler bulabilir, özellikle dayanıklılık açısından bu ürünlere daha çok güvenirim.

5. datçabalıkavı

datçabalıkavı Üye

teşekkür ederim.sahte balıkları çok taktırıyorum ne yazık ki,onların yeri çok değişiyor:D
    hırdavatçı takım çantaları dediğiniz gibi bu balıkçı çantalarına göre hem daha dayanıklı hem daha uygun fiyatı ama göz,bölme sayısı az yada hiç yok.onun için tercihimi bu çantadan yana kullanmıştım.şuandada sorunsuz kullanıyorum

6. çaylak_01

çaylak_01 Aktif Üye

çok güzel bir çanta güle güle kullanın tek kötü yanı çantada bu kadar yer olunca boş yerleri doldurmak için sürekli yeni birşeyler almak ihtiyacının doğması :D gerçi yeni malzemeler almak için hep bi bahanemiz oluyor ya o da ayrı bi konu tabi :p

7. MezarKabul

MezarKabul Üye

100tl cok ...urun cok kullanisli görünüyor. güle güle kullanin