Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

floating sahte tavsiye

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında vet0635 tarafından paylaşıldı.

1. vet0635

vet0635 Üye

s.a beyler.sabah suyu erken saatte iş yapacak floating sahte almayı düşünmekteyim. gece avlarım çok güzel geçiyor ama sabah suyu hüsran.

elimde strike pro 14 cm, ima bita 80 acc, kendo hayru ,yozuri, husky jerk mu ,mevcut.daha birçok var ama bunlar tercihim.

yeni birşeyler almak istiyorum.seaspin buginu ve coidexa düşünmekteyim.kullanan varmı acaba.yardımlarınızı bekliyorum.
    saygılaR

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. vet0635

vet0635 Üye

kaç gün oldu bir bilgi bile paylaşan yok.yardım da yok.

4. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Maxrap fpgh ve kendo seabass 24

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Hocam bin çeşit sahte var bence hangi balığa hangi sularda kullanıcaksın onu belirtki ona göre insanlar favori sahtelerini paylaşsınlar derim ben.

6. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

06 ve 35 rakamlarından İzmir'de yaşayan Ankara'lı olduğunu Hakan rakamın nickinden yararlanarak sallıyorum.

Sanırım İzmir dolaylarında mavi renkler özellikle sabah güneş doğmadan önce karnı kırmızı, pembe sırtı is mavi ve limon denen renkler işe yarayabilir. Tahminen yazıyorum, sakın kesin doğrudur diye kabul etme. Önümüz yaz ayrıca silikon da deneyebilirsin. Hava henüz tam aydınlanmadan 4 play shad sırtı limon kuyruğunda ve çene altında kırmızı gövdesi beyaz da işe yarar bir silikon. Savagear sandeel de sahili 1 metre üzerinde derin olan yerlerde işe yarasa da bunu alıp sanki başka sahtelerle onlarca balık tutmuş gibi hiç bir şey tutamadım diyerek şikayet edenler çok.

Derinlik az ise başka bir sandeel olarak Berkley ve Storm'un içinde kurşun olan modellerinden çevrende bulabildiklerinden alabilirsin. Stormun 9 gramlıkları ağırlığı ve yumuşak silikon olmaları nedeniyle atış uzaklığı düşük olmasına rağmen işe yarayan yemler.

Yukarıda yazdığım renkler minnow denen dalan modeller için. Sorduğun da bu tipler zaten. Yaz aylarında kışa göre dalgalı ve bulanık suya denk gelmek daha
    seyrek olduğundan su üstü sahtelere dönmen daha iyi olabilir. Bunların kullanımı minnowlara göre daha yorucu olduğundan avda yanında diğer modeller de bulunabilir.

kimsenin yanıtlamaması nedeniyle kızdığın için yazmadım. :)
    herkes her konuya bakmıyor ki. Bakan da yazmak zorunda değil.

ellidokuz, KalamA, frenist ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. vet0635

vet0635 Üye

yorumlar ve yardımlar için çok teşekkür ederim. nick name e gelince ankarada okurken aklıma geldi. izmirliyim.arkadaşlar bu nicke alıştı tabi bende. o yüzden hala kullanıyorum ama çanakkalede ikamet etmekteyim.
    sahte işi biraz zor ve beğeni işi. sanki koleksiyoncu gibi olduk. aaa bu çok güzel aaaa şu da manyakmış derken suya girmeyen bir çok sahte..........
    bu akşam yani pazar akşamı ima pugachev ile piknik sonrası biraz atayım dedim ve çok sığ bir merada takip aldım yaklaşık 5 kere atladı ama bir türlü takılmadı kısmet değilmiş.

2. mesaja ilgi olmayınca kızmadım biraz gücendim.sitem edeyim naz yapayım belki ilgilenen olur dedim.tabi isteyen cevap veriyor.hekesin doğal hakkı.
    AMA SORUM GENEL OLARAK SAHTELER DEĞİLDİ.SEA SPİN SAHTELERİ KULLANAN VARSA TAVSİYE EDERMİ DİYE YAZDIM.HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLERR.