Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fly Wobbler (gaga aksiyonlu imitasyon) -flykutluc@2010-

Konu, 'Fly İle Balık Avı ve Teknikleri (Fly Fishing)' kısmında A.Bülent KUTLUCA tarafından paylaşıldı.

1. A.Bülent KUTLUCA

A.Bülent KUTLUCA Aktif Üye

Bu Fly Wobbler benim ilk denemem,önce küçük boyda ve 0,50 cm & 1mt arası dalıcı gaga ile çalıştım,,,ve yüzdürerek tecrübe ettim:eek::eek::eek:daha derin dalıcı ve büyük Wobbler lerin yapımınıda yarın başlayıp sizler ile paylaşacağım,,,örme konusunda kısa sürede bir çok çeşitlilikte Wobbler ordusu oluşturup, nasipse sezonda alabalıklar, levrekler ve turnalarla tanıştırırım ,,,:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Eline sağlık Bülent
    Renk uyumu muhteşem.
    Detaylı anlatımını bekliyor olacağım. :)

4. soner Yılmaz

soner Yılmaz Aktif Üye

Oldukça göz alıcı ve ince bir çalışma, sizi tebrik ederim.
    Bir sorum olacak, buluşunu sizin yaptığınız bir vobler mi?
    Yoksa dünyada zaten var olan bir markadan mı? esinlendiniz.
    Eğer bir esinlenme söz konusu ise, diğerini görmeden söyliyeyim bu daha güzel.
    En azından Türk Malı.
    Tamda yerli malı haftasındayız. Süper oldu.

5. A.Bülent KUTLUCA

Şeref Abi,çok zamandır wobbler fly yapmayı düşünüyordum,son zamanlarda vakit konusunda çok sıkıntılıyım,,,sağlık sorunlarım aktif spora tekrar yönelmemi sağladı,spora çok fazla zaman ayırmaya başlamamda hızla sağlığımı kazanmama neden oluyor tabi buda boş zaman yaratmamı sağlıyor, Domino etksini bilirsin,,,şu an çok şükür sağlığım iyiye gidiyor ve kış boyuda örme işine yoğunlaşacağım,,,bu gün video anlatımlı bir Wobbler yapıp paylaşacağım inşallah,,,özellikle turna ve tatlısu kefalinde ve Benim zirve balığım Abanticus ile Rainbowda çok işe yarayacak,,:)

6. A.Bülent KUTLUCA

Soner Bey,beğenmenize sevindim:)bu wobbler türü fly imitasyonları dünyada yoğun bir şekilde kullanılmakta ,,,fakat yapım ile ilgili çok fazla örnek yok,,,benim esinlendiğim örneğin resmi aşağıda,,,renk ambiansı ve gaga tamamen doğaçlama ile çıktı ,,bu gün çok bilinen bir renk kombinasyonu ile turna için bir imitasyon yapacağım,,,,:)

Yerli Malı Haftasında ,ilkokul yıllarımızda yağadığımız o tarifsiz mutlulukları ve PAYLAŞMANIN eşsiz tadının verdiği hazı da hatırlattığınız için Şükran ve Teşekkür lerimi sunuyorum,,:)

Uploaded with ImageShack.us

7. BİROL

BİROL Daimi Üye

çok güzel olmuş Bülent.Bunlarla denizde lfer ve levrekte avlanılır.Hatta zargana. Palmutu atlamamak lazım...

8. A.Bülent KUTLUCA

Birol Teşekkür ederim,:)Kesinlikle deniz balıklarında iş yapar,,,aslında tuzlu suda bu renk kmbinasyonuna sahip fly yemleri kullanılıyor,bene eminim gaga ayrıntısı çok başarılı sonuçlar verecek ve mutlaka tuzlu suda deneyeceğim

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Eline sağlık Bülent güzel bir çalışma daha sunmuşsun.

10. A.Bülent KUTLUCA

Hamdi Teşekkür Ederim Sağolasın,,,dün akşam birtane yaptım ve inan çok acayip bir şey oldu:eek:,,,paylaşınca hak vereceksin:)

11. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör

Muhteşem görünüyorlar. Eğer aksiyon da güzelse çok iyi iş yapacağına inanıyorum.