Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Focaiano(Selahattin) Asker Uğurlama ve Kalkan Avı Organizasyonu GERÇEKLEŞTİ

Alperen59

Aktif Üye
Adı
tarık deruk
hayırlı teskereler selahattin kardeşim askerlik 12 ay allah nasip ederse göz açıp kapayaana kadar geçer balıkları sen merak etme biz senin yerinede tutarız

frenist

Daimi Üye
Adı
Cihan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hayırlı tezkereler Selahattin, sayılı gün çabuk geçer, su gibi aksın günler...

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Hayırlı teskereler Selahattin kardeşim, aslanlar gibi vatan borcunu ödeyip geleceğinden eminim. Gözler yazılarını arayacak bir dönem, özleneceksin. Her yerde rastgelsin kardeşim...

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h
Değerli arkadaşlarım ve ağabeylerim sizlere bu satırları yazarken ben çoook uzaklarda olacağım hakkınızı helal edin:)
Ben bu satırları yazarken,sen sabah mıntıka temizliği-kahvaltı-içtima-eğitim-öğle yemeği-içtima-eğitim-içtima-akşam yemeği-akşam dersi-yat içtiması derken ,koğuşta çoktan sızmış haldesindir.Büyük ihtimalle koğuş nöbetide tutacaksın:(.

Her sabah zifir karanlıkta uyandığında ,''ben nereye geldim'' diyeceksin bir süre daha, sonra alışacak,belki birazda seveceksin(sevmeye çalış).Birgün gelecek,teskereni alıp nizamiyeden çıktığında arkana dahi bakmak istemeyeceksin,büyük bir hafifleme hissedeceksin,sonunda kurtulmuş,ödemişsindir borcunu.
Birkaç yıl geçtikten sonra,yavaş yavaş askerlik anıların depreşecek,ufak ufak sohbetlerinde bahsetmeye başlayacaksın,hele kırk yaşından sonra, o robotik yaşamı anlatırken mutlu bir hisse kapıldığını farkedeceksin.
Oysa işin gerçeği nedir biliyormusun,özlediğin şey sadece gençliğindir,askerliğin özlenecek hiçbir tarafı yoktur aslında:)
HAYIRLI TESKERELER SELAHATTİNİM:)

Timsah

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
aynen selo sabah 5 de uykunun en tatli aninda zalaq bir sesle afyonun patlamadan "yaw hele bi sus uyuyoz ne bagiriyon?" diyemiceksin o yatagi yapip kahvalti muntikia tras kamuflaj uffff isin zor 150 gun nasil gecer :)) saka bi yana en guzel anilar askerde olur.. balik tutarken bize uzun uzun anlatirsin
en buyuk asker bizim asker

Sent from my iPhone using Tapatalk

ambrosia

Daimi Üye
Dostlar ile paylaşılan bu anlar çok kıymetli. Ne mutlu ki sana Selhattin sevenin gerçekten çokmuş ve hak ediyorsunda. Allah nasıl gittiysen aynen öyle dönmeyi nasip etsin. Askerde öğrendiğim en önemli şey "sabır"...ve asla sivil hayatta "canım sıkılıyor" demeyeceğim olmuştu...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dostlarım hepinizi seviyorum, burası çok rahat interneti olan bir telefon bulur bulmaz aranızdayım, günlük faaliyet, sabah 7 de kalk traş ol duş hela vs, kahvaltı yap, üstünü giy, boş boş takıl kahve makinesinden kahce al sigara iç, öğle yemeği ye, sohbet muhabbet derken akşamı et , içtima vs var sadece, arada bir iki izmarit yopla tekrar yat :) koğuşumda hep istanbullu ve kültürlü çocuklar var çok rahatım, kendimi askerlikten çok yurtta gibi hissediyorum :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fecri

Daimi Üye
Adı
Fecri
Hayırlı teskereler dilerim.
Sağılıkla ve güzel anılarla, askerliğini bitirip gel inşallah.