Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

fuar hakkında (CNR Avrasya boat show)

Konu, 'Sohbet' kısmında mefepe tarafından paylaşıldı.

1. mefepe

mefepe Üye

Herkese merhaba;

Haftasonu istanbula gelip fuarı gezip dolaşmayı düşünüyorum
    Fuar hakkında yorumlarınızı merak ediyorum.
    Balık avı ile ilgili doyurucu standa var mıdır? Güzel kampanyalar var mı?
    Yani geldiğimize değer mi?

Teşekkürler

Fatih

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. kgndz

kgndz Üye

Sevgili arkadaşım,

Herkesin düşüncesi farklı olabiliri, ancak son 5 yıldır eksiksiz tüm fuarları takip eden biri olarak yazıyorum. Bu seneki fuar son 5 yıldaki en ticari yaklaşımlı fuar. Önceki fuarlarla kesinlikle bir ilgisi yok. Firmalar ikramdan bile kaçınmışlar. Ayrıca promosyon biletiniz yoksa kapı girişi 40 TL imiş. Geçen sene 20 TL idi. Balıkçılık malzemeleri ile ilgili standalara geldiğimizde ise enterasn bir durumla karşılaştım. Firmaların fiyatlarını yakın takip eden biri olarak, firmaların fuarda fuara özel düşük fiyatlar sunmasını beklerken, internet sitelerindeki fiyatlardan bile daha yüksek fiyatlarla yer aldıklarını gördüm, ayrıca muhtemelen stand darlığından az ürün sergilediklerini gördüm.

Bence;

- Amaç balıklçılık malzemelerini de göreyim diye fuara gidecekseniz gitmeyin
    - Amaç tekne, bot vs görmek, incelemek ve fiyat almak ise görmekte fayda var.

Saygı ve sevgilerimle

Kemal

egeden bunu beğendi.
  4. mefepe

mefepe Üye

Çok açıklayıcı ve net olmuş Kemal bey. aradığım cevabı buldum.
    çok teşekkür ederim

5. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Katılıyorum. Fiyatların bende pahalı olduğunu düşünüyorum. Ince çizgide aklımda kaldığı kadarı ile rapalalarada bir miktar indirim vardı ama istediğim kodlar yoktu. Ince cizgi çaprazında bir yer vardı oradan iki rapala aldım 10 tl den.
    Boşuna yoruldum anlıyacağınız.
    Stantları zorla buldum zaten. Toplasan 3-4 yer var. Ikisi ilgi çekici spot ve incecizgi. İrfan çıkınca istoça uğradım oradamısın boşuna malzeme aldım. Sonuç bir sürü para gitti istediğim ürünlerden hiçbirinide almadım.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi