Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fuji temizliği için yardım

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında CiHaN* tarafından paylaşıldı.

1. CiHaN*

CiHaN* Üye

Ferari prestige kamışımın balıktan döndükten sonra fujilerinde yeşilimsi bir renk oluştu bunun için önere bileceginiz bir ilaç varmıdır ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Ocak 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. alysa

alysa Yeni Üye

i realy like this forum. its so nice and informative.

4. ozzyville

ozzyville Aktif Üye

Selam, resimlerin bilgisayarınızdaki lokal adresini kopyalayıp yapıştırmışsınız. Sanırım biraz yabancısınız bu konulara , internetten "forumda nasıl fotoğraf paylaşırım" gibi bir arama yaparsanız size yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

5. ozzyville

ozzyville Aktif Üye

It seems that you don't speak Turkish, then how could this forum be informative to you :) Is google translate good enough to understand ? I don't think so.

6. CiHaN*

CiHaN* Üye

Bu konuda bir yanlışlık oldu profilimde başka konu açtım fuji temizligi için bunu kaldırmayı unutmusum :)

7. bilge kağan

bilge kağan Üye

bazı kamışların yüzük ayaklarında bakır alaşımı var sanırım, bu tür yeşermeler oluyor. benim de lineaeffe spin kamışımda olurdu. temizlemek için limon suyu, ılık suda eritilmiş limontuzu, veya sirke ile ıslatılmış pamuk kullanabilirsin. ama unutma ki bu saydıklarımda asit kökenli korozif maddelerdir. temizlikten sonra tatlı suyla yıka ve iyice kurula.

ben bunu önlemek için bir tanıdığın verdiği, çok dayanıklı bir pas önleyici bir boya kullanacaktım ama kısmet olmadı. spin takımı denize düşürüp kaybettim. sanırım epeyce yeşillenmiştir :)