Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fuji temizliği için yardım

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında CiHaN* tarafından paylaşıldı.

1. CiHaN*

CiHaN* Üye

Ferari prestige kamışımın balıktan döndükten sonra fujilerinde yeşilimsi bir renk oluştu bunun için önere bileceginiz bir ilaç varmıdır ?

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

fırcayla temizleyin.. yağlı bezle silin.. tuzlu sudan oksidasyon oluşmuş.. her avdan sonra tatlı suyla yıkarsanız bu problem daha az olur..

4. CiHaN*

CiHaN* Üye

Tavsiyeniz için teşşekkürler

5. HAWG

HAWG Üye

Yağ kullanın fakat bu wd 40 olmasın. wd 40 iyi bir oksit temizleyici ancak temizlerken geride gözle görülemeyen ve ileride zamanla metal üzerinde daha da tahribat yarattığı yönünde duyumlar aldım.Yani, wd 40 daha ağır işlerin elemanı gibi.Bence normal makine yağı ile temizleyin belki ilk seferde halledemiye bilirsiniz fakat 3-5 av sonrası aynı uygulamayı tekrar edecek olursanız büyük ihtimalle sorun sağlıklı bir şekilde çözülecektir.

6. CiHaN*

CiHaN* Üye

wd 40 yağını bir arkadaşım av dan sonra kullandı yaklaşık bir hafta sonra fujılerınde bakır rengi gibi bir renk oluşmuş o yüzden bende makina yagını kullanıyorum tavsiyeniz için teşekkürler

7. HAWG

HAWG Üye

Aynen kardeşim.Bazı makine satıcıları tamir için gönderilen makinelerde wd 40 uygulaması gördüklerinde o makineyi garanti kapsamı dışında dahi bıraka biliyorlar.Bilgine..

8. CiHaN*

CiHaN* Üye

Bilgi için teşekkürler