Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gagasız sahteler

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında murattp tarafından paylaşıldı.

1. murattp

murattp Aktif Üye

Merhabalar Gagasız sahteler kullanımı Hakkı'nda bilgi verecek olan arkadaşlara minnettar kalırım.
    Hangi balık için, Nasıl meralarda ve çekiş aksiyonu Nasıl olmalıdır?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

bu bir mıktar fıkır sahıbı edicektir sizi gagasız sahteler aksıyonları gayet iyidir düz sarım veya popper tarzı cek beklet olarak kullanılabilir .. tabi ki bu size kalmış

murattp bunu beğendi.
  4. murattp

murattp Aktif Üye

Yavaş düz sarım işe yarar mı?

5. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

abi simdi her sahtenin belli bir aksiyonu var kendi gözünle bir gör aksiyon seni tatmin ederse yavas sarım yapıp arada ufak hamleler yapabılırsın

murattp bunu beğendi.
  6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Akya- Kofana - Lüferde hoplata zıplata çok hızlı sarım yapılıyor süper ötesi gözleri olduğundan kıskandırmadan pek bakmıyor arkadaşlar.Levrek işi tez konusu wtd yapan var popper gibi çeken var vurdurup bırakan var ..hiç aksiyonsuz yavaş yavaş saran var. Su üstü levrek kandıramıyorum yada su üstü çalışırken merada levreksiz saate denk geliyorum

murattp bunu beğendi.
  7. Levreko

Levreko Aktif Üye

Al bendede o kadar bende su üstü sahteyle daha bitane levrek alamadım rover98, savagear panic prey, usami combo pop yine iki tane daha farklı adı aklıma gelmiyor toplam 5 farklı türde su üstü sahtem var daha hiç biriyle levrek yada başka balık alamadım. Şimdiye kadar aldığım levrekleri hep yarım metre 1 metre arasında dalan sahtelerle aldım.

murattp ve Mehmet Fatih bunu beğendi.
  8. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Benim tecrübem: Lüfer poper tarzı ve gürültücü (Rover 98) su üstü sahteleri çok seviyor. Levrek ise daha yumuşak aksiyonları (durup + hafif sarım + ara ara sert çekiş). Ama bu zik zak gibi çekiş yani WTD aksiyonu tamamen bir görsel şov. Levrek için gerçekte çok işe yaradığını düşünmüyorum. WTD nasıl yapılır ile ilgili videolara sadece gülüyorum. Doğada öyle robot gibi yüzen yaralı balık olur mu? Düzensiz hareketlerle çekin gitsin... Son olarak, levrekte küçük su üstü (benim en sevdiğin savagear top prey 9 cm) kullanmayı tercih edin.

murattp, dixixes ve Mehmet Fatih bunu beğendi.