Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galata ve Unkapanı Köprüsü, Karaköy, Eminönü, Sarayburnu Balık Durumu..

gelgoravm

Üye
Eyvllh kardesm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gelgoravm

Üye
Kopru raporu verebilecek arkadaslar var mi?

Rado

Yeni Üye
Adı
Adnan S.
2 saat once Galata koprusunden gectim kovalar cinekop doluydu ama saat kactan beri hareket var bilmiyorum.. kopru geneli capariyle tutuyordu

gelgoravm

Üye
Rado krdsm ilgne tskr ederm yalnz ben sali gunu gdecektm. Saol ynede tesskr ederm

61hastası61

Yeni Üye
Arkadaşlar bu gece yemliye gitmek istiyorum ama kafamda bir yer yok. Acaba galata köprüsü verimli olurmu? Yada başka yer tavsiye eden olurmu acaba ?

B

BS Okuru

Misafir
işin tuhaf tarafı iki gündür bende gidiyorum gündüz tezgahların hiç biri yoktu acaba olaya el atıp kaldırdılar gece filanmı acıyorlar balık var ama bayağı kalabalık unkapanı biraz daha sakin idi Allah kısmet ederse pazar sabah altı gibi gitmeyi düşünüyorum bende gece takıldık ctesi den pazar sabahı 12 ye kadar fazla verimli olmadı sabah saatleri güzel balık oluyor uykusuz kalmadan en iyisi sabahtan gitmek

61hastası61

Yeni Üye
Sağolasım kardeş bizde gündüz çalışıyoruz işte. Bakalım bu gece bi turlarım geç saate kalmam herhalde. Maksat biraz stres atmak.

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
işin tuhaf tarafı iki gündür bende gidiyorum gündüz tezgahların hiç biri yoktu acaba olaya el atıp kaldırdılar gece filanmı acıyorlar balık var ama bayağı kalabalık unkapanı biraz daha sakin idi Allah kısmet ederse pazar sabah altı gibi gitmeyi düşünüyorum bende gece takıldık ctesi den pazar sabahı 12 ye kadar fazla verimli olmadı sabah saatleri güzel balık oluyor uykusuz kalmadan en iyisi sabahtan gitmek
Zabita kaldirmis hepsini buyuk ihtimal geceleri aciyorlardir yinede.

Ercan_

Üye
Bugün galata köprüsü eminönü tarafı üst tarafındaydım sabah 8:30 gibi gittim sabahleyin çok güzel istavrit yaptı hepside bir karış civarı ve izmarit yine aynı şekilde verimli gecti ögleden sonra seyrekleşsede hiç kesmedi. Akşam ezanı ile birlikte çinekop furyası başladı resmen at çek bıktım hamsi takmaya sonuç saat 20:00 civarı soguga dayanamayarak bıraktım. Adet olarak 45 istavrit 17 izmarit el boyunda ve 23 cinekop 3 sarıkanatla günü bitirdim gidecek dostların dikkatine balık tatmin edecek kadar var tabi yer bulabilirseniz saygılar...

cegmal

Üye
Adı
cemal güner
Bugün galata köprüsü eminönü tarafı üst tarafındaydım sabah 8:30 gibi gittim sabahleyin çok güzel istavrit yaptı hepside bir karış civarı ve izmarit yine aynı şekilde verimli gecti ögleden sonra seyrekleşsede hiç kesmedi. Akşam ezanı ile birlikte çinekop furyası başladı resmen at çek bıktım hamsi takmaya sonuç saat 20:00 civarı soguga dayanamayarak bıraktım. Adet olarak 45 istavrit 17 izmarit el boyunda ve 23 cinekop 3 sarıkanatla günü bitirdim gidecek dostların dikkatine balık tatmin edecek kadar var tabi yer bulabilirseniz saygılar...
güzel av tebrikler