Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galata ve Unkapanı Köprüsü, Karaköy, Eminönü, Sarayburnu Balık Durumu..

Ercan_

Üye
Anlaşılan havanın soğuması ve kar ın düşmesi denize olumlu yansımış önümüzdeki haftayı iple çekiyorum

B

BS Okuru

Misafir
biraz tembellik oluyor ama millet yem ayıklarken ben alıyorum takıyorum dağılmada olmıyınca kendinide kandıramıyon aaaa balık yemleri almış tüh filan diyemiyon :)

caferogulları

Yeni Üye
Adı
mehmet danacı
dun bende saat 18 den 20 ye kadar durabıldım 10 tane ırılıklerı saglam cınekop aldım cok soguk oldugundan yeterlı lımıt tuttugumu dusunerek gerı dondum saygılar

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Dün bende oraya gittim ve sizin söylediğiniz balıklar malesef yoktu :confused:????

Köprünün bir kısmı kalabalık bir kısmı bomboştu ve çok aşırı soğuk vardı siz hangi taraftaydınızki ?
kimine talih kimine kör salih Mehmet abi :harika:

61hastası61

Yeni Üye
Arkadaşlar dün akşam saat 9,30 gibi galata köprüsünün unkapanı tarafının karaköy tarafındaydım. Aslında çinekopa niyet gitmiştim ancak köprüyü biraz gözlemlediğimde iri istavritler gözüme çarptı bende yemli istavrite attım. Kısa süre içerisinde bir kiloya kadar tuttum hemde bayağı iri istavritler. O arada çinekopçuların hareketlendiğini gördüm ve takımı değiştirdim. İki tanede güsel çinekop aldım avımı saat gece12,30 da sonlandırdım. Resimleri yükleyecektim ancak nasıl becerdiysem bilgisayara atarken sildim .Resimler birdahakine inşallah...

Ercan_

Üye
Yarın sabahtan allah izin verirse Galatadayım Forumdan gelicek olan varsa tanışıp paslaşabilir birlikte güzel vakit gecirebiliriz .. Sıkı giyinmek lazım ona göre tedbir alalım :)

oltamhazır

Aktif Üye
Adı
Kahraman
Ercan hala köprüdemisin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

oltamhazır

Aktif Üye
Adı
Kahraman
Suan fatihteyım balık durumu nedir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi