Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galata ve Unkapanı Köprüsü, Karaköy, Eminönü, Sarayburnu Balık Durumu..

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@Büyük Beyaz İmkanın varsa tabiki boğaz haliçe balık girecek de tutacağız :) boğazda her daim balık var biz mecbur eve yakın diye akşamları iniyoruz yoksa tercihimiz değil yani hayaller hayatlar

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@TrAcHuRuS dün Yasin abiyle kulağını çınlattık abi aramızda görmek isteriz senide :harika:Bu hafta spin çalışmaları başladı kısa sürede lrf çalışmalarıda başlayacak abi mesaj alınmıştır;)
Ramazan kardesim bende ozledim valla :) En son gecen subat ayinda Yasin abi, Ercüment abi ile galatada bulusmustuk. Bir de yemli mi lrf mi capari mi hangisini yapsak kararsizim. Senin eskina aldigin yerlerde gecen sene yazin iskorpit almistim bir suru. Gunduz denemistim sadece kaya baligi cikmisti :) Cumartesi gece yagmur olmazsa hem lrf hem yemli deneriz belki.

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@TrAcHuRuS Oooooo Maşallah abi olmuş baya...Ercüment abi sık sık meralarda spinde görüyorum bazen yoldan geçerken bir ara yanına gidecegim nasip olursa :) O taralar uzun zamandır verimsiz abi iskorpit harici balık çıkmamıştı o güne kadar biraz nasip oldu ispari ,izmarit ve iskorpit tutmuştuk sadece kayda değer bir aksiyon yok geçen yıl mayıs ayından beri eğer hava durumu müsadee eder ve başka iş karışmazsa gelirim bende abi zaten başka yere gidemiyoruz oralardayız görüşürüz şimdiden rastgelsin:harika:

fasalisso

Daimi Üye
Adı
Kerem Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@TrAcHuRuS Oooooo Maşallah abi olmuş baya...Ercüment abi sık sık meralarda spinde görüyorum bazen yoldan geçerken bir ara yanına gidecegim nasip olursa :) O taralar uzun zamandır verimsiz abi iskorpit harici balık çıkmamıştı o güne kadar biraz nasip oldu ispari ,izmarit ve iskorpit tutmuştuk sadece kayda değer bir aksiyon yok geçen yıl mayıs ayından beri eğer hava durumu müsadee eder ve başka iş karışmazsa gelirim bende abi zaten başka yere gidemiyoruz oralardayız görüşürüz şimdiden rastgelsin:harika:
Ercument abi nerde spin yapiyomus ?

valeciraptor

Yeni Üye
Adı
ali sert
Kan Grubu
B Rh Pozitif

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@fasalisso Balat sosyal tesislerinin o taraflarda :):) bir kaç kez gördüm geçen giden bir abi de söyleid ercüment abiyle lafladık buradaydı dedi