Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geldi-Gördü-Yedi-Gitti

Konu, 'Sohbet' kısmında jacksoonn007 tarafından paylaşıldı.

1. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

Bayramın 1.günü gece saat 1:30 civarı gelen ve 3:00 civarı dönen misafirlerim

-Bayramda eski çalıştığım mekan olan kokoreççide dükkanı büyüttükleri için ve eleman sıkıntısı çektikleri için geceleri yardıma giderim gece 12 civarı telefonumdaki aramalar arasında hamdi abinin aradığını gördüm hemen döndüm ve bana kütahya'ya doğru geldiklerini söyledi yanında gülay ablam ,çağatay ve focaiano(selahattin) şans bu ya benimde hamdi abiye ne zamandır bir kokoreç sözüm vardı ve selahattinede turna org.da kokoreç yediremediğim için üzülmüştüm
    -Bu arada bozüyükten kütahya 70 km ve bu mesafeyi hamdi abi 1,5 saatte geldi(yürüyerek 1saat45 dakika filan sürüyor:D:D)
    -güzelce kokoreçlerimizi yedik çaylarımızı içtik ama hamdi abi ve selahattin tam doymadılar ama yapacak birşeyde yoktu çünkü ekmek bitmişti ve bayram olduğu için bulabileceğimiz bir yer yoktu fotoğrafı yemeğimizi yedikten sonra çekindik yemek esnasında çekinmeyi unuttuk:(
    -Misafirlerimi 1,5 - 2 saatlik muhabbetimizden sonra antalya tarafına uğurladım ve bu güzel anın resmini sizlerle paylaşmak istedim
    -Kütahyaya yolu düşen herkezi beklerim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. marasliozkan

marasliozkan Aktif Üye

Afiyet olsun ne diyelim :D bu arada Serkan abi çok zayıflamışsın ya :)

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

selahattini doyurmak zor olsa gerek :D kalıp bana yakın nerdeyse ordan biliyorum maşşallah allah nazardan saklasın antalya danda bir rapor alacağıoz demektir kesin hamdi abi akya tuttar da selahattini bilemem :D rast gele

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Gece gece ne güzel bir buluşma olmuş.
    Herkese afiyet olsun

6. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Kokoreçler afiyet olsun da kafama takılan bişey var. Selahattin ve Hamdi Abi'nin eküri olayları ilgi çekici. Hiç ayrılmıyorlar mubarek, tehlikeli ve karanlık işler mi var acep. Voltranı oluşturup, dünyayı ele geçirebilirler, korkarım ikisinden :D Bir zahmet aydınlatma bekliyorum taraflardan :)

7. oktay16

oktay16 Moderatör

Afiyet bal şeker olsun. Serkanı görüyosunuz dimi gece gündüz çalışıyor kardeşim:)
    Hamdi abi, hadi sen almışsın yendeyi, çağatayı tatile gidiyosun diyelim, selahattinin ne işi var orda :D Selahattin, sen nereye gidiyosun, kafa karıştırmayın :D:D

8. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

-şeref kardeşim selahattin doymadı zaten yarım aç kalktı o ekipte bir de faruk ustam olsaydı:D:D:D

oktay abi zaten bildiğim kadarıyla yengemi ve çağatayı denizliye bırakıp hamdi abiyle selo antalyaya balığa geçecekler dönüşte yengemle çağatayı alacaklar diye biliyorum:rolleyes:

9. jacksoonn007

jacksoonn007 Aktif Üye

özkan 9 kilo verdim kardeşim bayağı zayıfladım şimdi hızla almaya çalışıyorum verdiklerimi:D:D

10. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Arkadaslar gece canımız kokorec çekti dedik bari hem Serkan'ı görelim hem de kokorec alacağımızı yiyelim:) şans bu ya ekmek bitti yarım ac kalktık masadan ama saglık olsun herseyin fazlası zarar:) Gökova raporumuz yakında hazır olacak videoları ayarlar ayarlamaz bizi takip edin:)

11. oktay16

oktay16 Moderatör

Bizden kaçmaz selahattin,:) Aslanlar gibi serkan kardeşim anı anına rapor veriyor bize :)

Sen geçen gün takılmışssındır, oktay abi antalya mevzusunu nerden bililiyor diye:) yeni farkına vardın bu konun varlığını sanki :confused: :D:D