Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geleneksel 3.Turna Avı Organizasyonu 06 Mayıs 2012 Mollaköy-Sakarya Gerçekleşti.

jacksoonn007

Aktif Üye
Adı
Asım Serkan Belhioğlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bu arada org da salıh abı ve oktay abıyı goremedıgım ıcın cok uzuldum keske onlarda ve dıger katılmak ısteyen abılerımde katılsaydı

Aytaç

Yeni Üye
Adı
Aytaç
Hahahaa :D:D:D

İşte benimle uğraşmanın sonu bu. :)

Şaka valla Aytaç'cım,Şaşırdım bende şimdi.
Ancak siz geç geldiniz ve resim çekmedik sanırım,yaa gözden kaçan olması bu kadarın resim içinde imkansız.

Tekrar kontrol edicem daha sonra resimleri,İnşallah bulurum. :)

Mustafa cım boşu boşuna arama Enes ile benim resmi mi hiç çekmedin. :D

Artık bir daha ki sefere zaten sırf gecenin 11 de seni kızdırmak için oraya geldim. :D

hakanyavuz

Üye
Adı
hakan yavuz
Güzel olduğu besbelli. çalışmasaydım katılmayı çok istiyordum muhabbetiniz keyfiniz daim olsun.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Ben de var bi tane ama gönül isterdi ki esas aksiyon sahnelerinde bir kaç resim çekseydik çook iyi olurdu:)

CelalFİLİZ

Aktif Üye
Adı
Celal FİLİZ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Organizasyonda emeği geçen tüm arakadaşlarıma ve ince çizgiye çok teşekkür ediyorum. Balığı az ama muhabbeti bol olan, ince esprilere alınmayan, çok güzel iki gün geçirdim. Herkesin emeğine sağlık.

CelalFİLİZ

Aktif Üye
Adı
Celal FİLİZ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hamdi kardeşim bu arada şu benim olaylı meşhur kamışımı da göndermeyi unutma.:D:D

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
Balığın ikinci planda kaldığı, sohbetin muhabbetin bol olduğu, geçen seferkinden daha organize olduğumuz bir buluşmaydı.. Her şey dört dörtlüktü e tabi haliyle ortamın güzelliğinden pek balığa bakan olmadı :) Kendi adıma katılan herkese teşekkür ederim sizlerle olmak ayrıcalıktır dostlar ;)

organizasyon hakikaten güzel geçmiş eski organizasyon yerine gidememeniz üzücü olsada muhabbet herşeyi unutturmuş o belli oluyor :) resimlere baktığımda ise yalnız suyun içinde kasık çizmeli olan sadece selahattin vardı bu kimsenin dikkatini çekmedi heralde :)) o yüzden seni özellikle tebrik ediyorum kardeşim :harika::harika::harika: helal laaa :))

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
organizasyon hakikaten güzel geçmiş eski organizasyon yerine gidememeniz üzücü olsada muhabbet herşeyi unutturmuş o belli oluyor :) resimlere baktığımda ise yalnız suyun içinde kasık çizmeli olan sadece selahattin vardı bu kimsenin dikkatini çekmedi heralde :)) o yüzden seni özellikle tebrik ediyorum kardeşim :harika::harika::harika: helal laaa :))
Ayrıca tüm resimlerin papucunu dama atacak estetikde ve güzellikde resimler bahsettiğin resimler.

Sevgili Selehattin' daha o akşam ben dedim süper olmuş diye.Tam dergilere kapak olacak güzellikde benim kardeşim. :)