Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geleneksel 3.Turna Avı Organizasyonu 06 Mayıs 2012 Mollaköy-Sakarya Gerçekleşti.

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Bu arada teşekkür mesajı unutmuşum bir dünya resim tek,tek yüklemekden. ! :D

1: (İnceçizgi Amatör Balıkçılık Malzemeleri) Hazırladıkları hediyeler için çok teşekkür ederiz.

2: Sevgili Tolga,
beni aracıyla götürdüğü için ayrıca teşekkür etmeyi unuttum burada.Sevgili kardeşim dönüşü Selehattin'in ''Abi süper olur çok uykusuz ve acemilikde var''dedi.
Dönüşü size eşlik edemedim kusura bakmayın,ama çok isabet oldu hemen uyudu,ben bile zor direndim insanın gözleri düşüyor Allah korusun ama sağ,sağlim geldik. :
Resimler güzel olmuş Mustafa abi. Eline sağlık.

Bizde Erdem le uyuyarak gittik zaten. O yollardan ben çok geçtiğim için araba artık yolları öğrendi kendisi geliyor İstanbul'a :)

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
Balık az olsa bile muhabbet sahane olmuş. Keşke orada olabilseydim dedirten bir organizasyon :)

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Buyurun bunlarda benden.

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ORG. öyle bir doping etkisi yaptı ki işlere bir atlamışım ,hala çalışıyorum :p:p:p

Harika bir hafta sonu gezisi oldu ,tüm katılan yüreği kocaman dostlarıma sevgi ve saygılar

İyi ki varsınız :)

haa bu arada unuttum Faruk usta nın çorba tabağı boşalmadan alınmaz Sakarya öğrendi bunu :):):)

Mert Özer

Aktif Üye
Adı
MERT ÖZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkür ederim Tolga abi resimler için:)

HAKTAN

Üye
Adı
Mustafa ELBAŞ
Fotolar için çok teşekkürler..Ben Hırs yaptım elimden oltayı bırakıp da tek bir kare bile resim çekemedim.Bu arada Mustafa ağabey elimde turna diğer elimde olta çok güzel çekmişsin fotoyu eline sağlık.Facebook luk olmuş...

CelalFİLİZ

Aktif Üye
Adı
Celal FİLİZ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
birhaa bu arada unuttum Faruk usta nın çorba tabağı boşalmadan alınmaz Sakarya öğrendi bunu :):):)[/B][/QUOTE]

Faruk um tasımda bi kaşık çorbam kaldı diye 2 tas çorbayı bedavaya getirdin ya valla helal sana:)